آشنایی با زیباترین و انواع سبک نمای ساختمان – نوین استوار

اگر نمیدانید که برای ویلا یا خانهتان نمای سیمانی رومی مناسب است یا استفاده از سنگ نمای رومی، بهترین راه مشورت با یک طراح و نماکار است. ممکن است یک ملک با نقشه متوسط که نمای آن بسیار خاص است ، مشتری بیشتری نسبت به ملکی با نقشه عالی ولی نمای متوسط داشته باشد.

این تعویض رنگ نما با هدف بازسازیِ اون، باید با توجه به سبک خانه و همین طور سلیقه افراد انجام بشه. با پیشرفت ماشین آلات ساخت شیشه، کاربرد شیشه در نماهای مدرن ساختمان به طور روز افزونی افزایش یافته است. سنگ از پرکابرد ترین و محبوب ترین مصالحی است که از دیر باز برای ساخت انواع ساختمان از آن استفاده می شود. برای ان هایی که قصد ساخت ساختمان را دارند بسیار مهم است که چه نوع نمایی را انتخاب کنند. این نوع نمای ساختمان که از معروف ترین آن ها می توان به نمای HPL اشاره کرد، قابل تعویض هستند.

نماهای مدرنی مثل نمای اچ پی ال به هیچ وجه تعمیر نمی شود اما در عوض قابل تعویض است . تعویض این نوع از نما بسیار ساده اتفاق می افتد و کافی است بخواهند آن را تعویض کنند تا به راحتی جا به جا شود. نمای اچ پی ال از این نوع نما ها به حساب می آید که نیاز به تمیزکاری کمتری دارد. در مقابل نماهای سیمانی بعد از مدتی به تمیزکاری نیاز خواهند داشت و باید آن ها را تمیز کرد.

نمای ساختمان به مرور زمان کثیف شده و نیاز به تمیزکاری دارد. برخی از نما ها اصلا کثیف نمی شوند و ضد باران هستند. در اداه این مطلب به توصیف هر کدام از این سبکها خواهیم پرداخت. اگر به صورت پیچ و مهره یا هر مدل دیگری که نصب شده باشد ، به راحتی می تواند به دست تعمیرات سپرده شود.

دیدگاهتان را بنویسید