ارسال پیامک خودکار یادآوری قرار ملاقات – وین سیگنال

افزون بر این کنترلهای لمسی هم کار با آن راحتتر کردند و مهمتر اینکه قابل شخصیسازی هستند. علاوه بر صدا شما به امکانات متنوع زیادی هم دسترسی دارید اما حواستان باشد که این هدفون فقط 17 ساعت شارژ در اختیار شما قرار میدهد که در مقایسه با هدفونهای سونی که 30 ساعت شارژدهی دارند، خیلی زیاد نیست. از طراحی منحصر به فردشان گرفته تا صدای واضح و با جزییات بالایی که این هدفون ارائه میدهد همه و همه آنقدر در سطح بالایی هستند که به جرات میتوان گفت رقیبی برایشان وجود ندارد. همچنین به لطف پشتیبانی از شارژ سریع، میتوانید آن را ظرف مدت 3 ساعت بطور کامل شارژ کنید.

چگونگی ارسال پیامک بیماران را در ادامه خواهیم خواند. برای مثال ارسال پیامک خوش آمدگویی به مشتری در اولین دیدار، یکی از راه های بسیار خوب ارتباط است. با این حال این مدل همچنان جزو راحتترین، با کیفیتترین هدست های نویز کنسلینگ (Noise Cancelling) بازار هستند. البته از لحاظ صدا این هدفون جزو بهترینها نیست ولی از نظر نویز کنسلینگ با اختلاف پیشرفتهترین هدفون بازار است.

لطفا برای تمدید/تغییر طرح مورد نظر خود فورا با ما تماس بگیرید. دیدگاههای خود را در بخش نظرات با ما به اشتراک بگذارید. اما نه در کشور ما چرا که در اینجا به طرز عجیبی آنها هم قیمت WH-1000XM4 هستند و خریدشان توجیهی ندارد. این هندزفری با قابلیت حذف صدای محیط از نظر عمر باتری و قیمت نمیتواند با سونی WH-1000XM4 رقابت کند ولی با این وجود یک هدفون حذف صدای محیط عالی و با کیفیت به حساب میآید. یکی دیگر از برترین هندزفری ها با قابلیت حذف نویز Momentum True Wireless 2 از سنهایزر است. صدای این هدفون آنقدر بینظیر است که بعید است اصلا دلتان بخواهد هدفون را از روی سرتان بردارید.

بدنهی این خودکارها از پلاستیک ساخته شده و روی این پلاستیک را پوششی مخملمانند و غیرلیز پوشانده است. هم بسیار راحت است و هم استفاده از آنها و متصل کردنشان به دستگاههای مختلف کاری ندارد و هم بصورت خودکار هروقت که آنها را از روی گوشهایتان بردارید، موسیقی را متوقف میکند.

دیدگاهتان را بنویسید