ارسال پیامک خودکار یادآوری قرار ملاقات – وین سیگنال

قلم کلکسیونی با تعداد محدود تولید می شود. چنانچه قصد شرکت در این عرضه اولیه را دارید، باید در زمان اعلامی توسط ناظر بازار برای ثبت سفارش، شخصا وارد یکی از سامانههای معاملاتی (مانند ایزی تریدر) شده و اقدام به ثبت سفارش در تعداد و قیمت دلخواه نمایید. به عنوان مثال چنانچه تقاضا برای خرید این عرضه اولیه در سقف قیمت مجاز آن یعنی ۳۱,۲۵۰ ریال، بیش از مقدار قابل عرضه باشد، کشف قیمت به نرخ ۳۱,۲۵۰ ریال انجام خواهد شد. در این صورت با یک نگاه سریع میتوانید رنگ موردنظر خود را انتخاب کرده و آن را با رنگ قبلی عوض کنید.

محصول ذکرشده طراحی ساده و زیبایی دارد و خوشنویسی با آن بسیار لذتبخش است. جوهر خودکار سریع خشک شده و برای استفاده بر روی هر نوع کاغذی مناسب است و جالب است بدانید که اگر جوهر بیک بر روی پارچه بریزد به آسانی قابل شستوشو است. شما مشترکان دائمی، پس از اتمام بسته اینترنت، میتوانید ماهانه تا حجم ۱۰۰ مگابایت از اینترنت مصرف آزاد (با تعرفه ۰/۱ ريال به ازای هر کیلوبایت) استفاده کنید.

توصیه میشود متناسب با ارزش این شرکتها و افق سرمایهگذاری خود اقدام به ثبت سفارش کنید. علاوه بر ارسال پیامک تبلیغاتی و جذب مشتری، میتوانید سایت و اپلیکیشن خود را به ابزار قدرتمند پیامک مجهز کنید و پیامک های اعتبارسنجی و اطلاع رسانی ارسال کنید. برای خرید بستههایی با قیمت بیش از دویست هزار تومان، میتوانید از همه روشهای خرید بسته به غیر از «خرید از درگاه بانکی از طریق کددستوری» استفاده کنید.

امکان استفاده از طرح «کنترل مصرف اینترنت» در حالت رومینگ بین الملل وجود ندارد. به این نکته توجه کنید که بر مبنای دستور العمل فرابورس به کارگزاریها، ارسال سفارش خودکار عرضه اولیه در کارگزاری مفید از تاریخ ۱۵ شهریور امکان پذیر نیست و برای خرید این عرضه اولیهها باید در روز چهارشنبه ۲۴ شهریور از طریق سامانههای معاملاتی کارگزاری مفید اقدام به ثبت سفارش کنید. بنابراین چنانچه قصد شرکت در این عرضه اولیهها را دارید، باید در زمان اعلامی توسط ناظر بازار، وارد یکی از سامانههای معاملاتی آنلاین کارگزاری مفید شوید و شخصا اقدام به ثبت سفارش نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید