ارسال پیامک خودکار یادآوری قرار ملاقات – وین سیگنال

لطفا در نظر داشته باشید که زومیت در صورت مشاهدهی دیدگاه خلاف قوانین سایت، این حق را دارد که دیدگاه کاربر را بدون اطلاع قبلی پاک کند. اگر هندزفری با قابلیت حذف صدای محیط WF-1000XM4 سونی برایتان بیش از حد گران است، مدل قبلی آنها یعنی WF-1000XM4 که در سال 2019 توانست به انتخاب اول بسیاری از وبسایتهای فناوری در جهان تبدیل شود، بهترین جایگزین در یک بازه قیمتی پایینتر هستند.

اما در حال حاضر سونی چندین سال است که با هدفون های حذف صدای محیط خود بخصوص هدفون WH-1000XM4 توانسته تمام رقبا را از پیش رو بردارد و حرف اول را در این زمینه بزند. در کنار تمام ویژگیهایی که گفته شد، این مدل از بهترین هدفون های نویز کنسلینگ از فرمت صدای واقعی 360 سونی پشتیبانی میکند که صدای فضا روی هدفونهای استریو به علاوه کدک LDAC را فعال میکند. همه کتاب های مورد علاقه شما در دسترس است! هدست WF-1000XM4 از لحاظ صدا در بین تمامی هندزفری های نویز کنسلینگ (Noise Cancelling) صدایی با طیف وسیعتر، جزییات بالا و متعادلتر ارائه میکند.

سونی WH-1000XM3 سه سال پیاپی است که در فهرست بهترین هدفون های نویز کنسلینگ به چشم میخورد. در این صورت، برای خرید هدفون Noise Cancelling گزینهای بهتر از آنها را نمیتوانید پیدا کنید. کافی است گیرهی خودکار سمیژل را به جیب یا لبهی کتاب و دفتر خود وصل کنید و آن را بدون نگرانی از گمشدن با خود به همهجا ببرید.

مهم نیست که موضوع پیامک شما تبلیغاتی باشد یا اطلاع رسانی، باید سعی کنید در کوتاه ترین حالت ممکن اطلاعات لازم را به مخاطبان خود برسانید. این نوع پیامک ها باید حاوی اطلاعاتی مانند مورد یا شناسه رزرو ، نام شرکت ، لینک وب سایت شرکت شما و پیام تشکر باشد. ایرپادز مکس از طریق بلوتوث 5.0 به سایر محصولات وصل میشود ولی در این حالت نمیتوانید از بسیاری از امکانات آن استفاده کنید. سونی به طرز غیرقابل باوری توانست یک هندزفری بهتر و با کیفیتتر از WF-1000XM3 وارد بازار کند. زمان ورود پیش بینی شده: 4 تا 5 بعد از ظهر در 4 مرداد.

دیدگاهتان را بنویسید