ارسال پیامک خودکار یادآوری قرار ملاقات – وین سیگنال

بهتر است به جای یک متن اطلاع رسانی خشک و بی احساس مانند ” سلام نوبت دکتر شما در تاریخ ۱۲/۰۷ ساعت ۱۴:۰۰ می باشد.” از اسم مخاطب استفاده کرده و صمیمیت ایجاد کنید، علاوه بر جلب توجه بیشتر، فضایی صمیمانه ایجاد خواهید کرد. برای مثال ” مهران عزیز، نوبت دکتر شما در تاریخ ۱۲/۰۷ ساعت ۱۴:۰۰ برای شما تدارک دیده شده است.

این شرکت از سال ۱۳۶۳ آغاز به کار کرد و در حال حاضر جزو محبوبترین برندهای نوشتافزار ایرانی است. از خرید شما متشکرم. بر مبنای دستور العمل فرابورس به کارگزاریها، در عرضه اولیه نماد «فسبزوار»، سفارش خرید خودکار عرضه اولیه برای هیچ یک از کاربران کارگزاری مفید ارسال نخواهد شد. بر مبنای دستور العمل فرابورس به کارگزاریها، در عرضه اولیه نماد «توسن»، سفارش خرید خودکار عرضه اولیه برای هیچ یک از کاربران کارگزاری مفید ارسال نخواهد شد.

با قطعی شدن نوبت، هزینه های جاری مجموعه مانند رفت و آمد پزشک تنها برای تعدادی از مراجعین صرفه جویی می شود. بسیاری از مراکز برای جلوگیری از چنین اتفاقاتی، معمولا” یک روز قبل یا در روز جاری با بیمار تماس گرفته و وقت ملاقات تعیین شده برای وی را یاد آوری می کنند.

استفاده از این رواننویس به مدت طولانی به انگشتان شما فشاری وارد نمیکند؛ بهعلاوه لازم نیست نگران کثیف شدن لباس، پارچهی مبل یا جامدادی خود در اثر برخورد با نوک این محصول باشید. شما در ساعت “ساعت مورد نظر” روز “تاریخ مورد نظر” در بانک مورد اعتماد خود “نام بانک” نوبت دارید. فردا ساعت 10:30 نزد “نام آرایشگاه/نام آرایشگر”برای کوتاهی مو نوبت دارید. نوبت دندانپزشکی شما نزد دکتر “نام پزشک” برای ساعت “ساعت مورد نظر” روز “تاریخ مورد نظر” تنظیم شده است. مدیر حساب شما “نام مدیر حساب” و شماره تلفن ایشان “شماره تماس” است. لطفا در صورت نیاز به تغییر زمان با این شماره “شماره تماس” تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید