ارسال پیامک خودکار یادآوری قرار ملاقات – وین سیگنال

از لحاظ صدا اما کمی کوبش و داینامیک هندزفریهای سونی را ندارند ولی در عوض صدای غنی و متعادلی دارند که تقریبا برای گوش دادن به هر سبک موسیقی مناسب است. درست است که خودکار برای نوشتن مورد استفاده قرار میگیرد، اما به دلیل طراحی مختلفی که در بخش بدنه و حتی در نوع نوک وجود دارد،هر خودکار برای کار خاصی مناسب است. خودکار از سه قسمت اصلی تشکیل شدهاست. قلم خودکار ؛ قلمی که احتیاج بدوات ندارد و با ماده ای که از ابتداء داخل آن است نوشتن انجام می دهد. ساختار خودکار بسیار ظریف اما در عین حال بسیار ساده است.

اما شاید محبوب ترین مارک این روزهای بازار خودکار کنکو می باشد، محبوبیت این خودکار فقط و فقط به دلیل روان بودن جوهر آن و تکنولوژی پیشرفته به کار رفته در سر خودکار است. اولین بار اختراع خودکار در سال ۱۸۸۸ میلادی بنام John J. Loud ثبت شد. اما در حال حاضر سونی چندین سال است که با هدفون های حذف صدای محیط خود بخصوص هدفون WH-1000XM4 توانسته تمام رقبا را از پیش رو بردارد و حرف اول را در این زمینه بزند.

او دباغ چرم بود و سعی داشت قلمی بسازد که بتواند روی چرمهای دباغی شده خود چیزی بنویسد. پیام های خود را شیرین و ساده نگه دارید ، اقدامات عملی قدرتمندی را اضافه کنید (مثالها: با ما در ارتباط باشید ، تخفیف بگیرید ، تماس بگیرید و غیره) و سعی کنید احساس فوریت ایجاد کنید. دیدگاههای خود را در بخش نظرات با ما به اشتراک بگذارید.

او از برادرش که شیمیدان بود یاری گرفت و با تغییراتی کم در مرکب رزانه (جوهر)، کمی از غلظت آن کم کرد و چیزی همانند جوهر خودکار امروزی را ابداع نمود ولی با این حال هنوز هم این جوهر غلظت بالایی برای روان شدن در خودنویس داشت و لذا خودنویس را کنار گذاشت و به فکر قلم جدیدی افتاد که بتواند این جوهر غلیظ را -که سریع هم خشک میشود- به سطح کاغذ برساند؛ بنابراین، با کمک برادر خود توانست یک ساختار جدید که ما امروز در فارسی به نام «خودکار» و در انگلیسی به نام ball point pen (قلم نوکساچمهای) میشناسیم، اختراع کند.

دیدگاهتان را بنویسید