ارسال پیامک خودکار یادآوری قرار ملاقات – وین سیگنال

پس از ورود به بخش ارسال پیامک یادآوری اوقات رزرو شده، ابتدا تعیین کنید لیست کدام بیماران جهت ارسال پیامک ایجاد گردد. با کلیک بر روی این لینک میتوانید یک جلسه جدید رزرو کنید: “لینک رزرو وقت”. پس از ایجاد لیست، کافی است بر روی گزینه “ارسال” در پائین صفحه کلیک نمائید. هشت رنگ مختلف موجود در این بسته علاوهبراینکه به مطالب شما جذابیت و تنوع بیشتری میدهند، برای جداکردن موضوعات مختلف از هم و کدگذاری رنگی نوشتهها هم کاربرد دارند.

«نام مقصد مورد نظر خود» را به شماره “شماره مورد نظر” پیامک کنید و یک سفر رویایی برای گذراندن تعطیلات برنده شوید! «نام و نام خانودگی» فرد را به “شماره مورد نظر” پیامک کنید. حساب فاکتور “شماره فاکتور”، مورخ “تاریخ” تاکنون پرداخت نشده است. “نام بانک/مؤسسه”: اخیرا فعالیت های غیر معمولی با حساب شما انجام شده است. مرکز فروش انواع قلم نفیس و قلم مدیریتی به صورت تخصصی اقدام به تامین و فروش انواع برند های مطرح در تولید قلم های خاص و کلکسیونی نموده است. در این مطلب ۶ برند مطرح خودکار ایرانی را خدمتتان معرفی کردیم.

این مدل خودکار پاپکو بهدلیل برخورداری از طراحی ارگونومیک هیچ فشار اضافهای به مچ و انگشتان وارد نمیکند. لازم به ذکر است مخزن جوهر 2 میلیلیتری مدل فوق شفاف بوده و میزان جوهر باقیمانده به راحتی قابل تشخیص است. ویژگی قابل توجه این خودنویس دلار قابلیت شارژ آن است و به صورت دستی شارژ میشود. همچنین، در صورت تمایل، میتوانید لیست بیمارانی که در یک روز، با پزشک خاص، قرار ملاقات دارند، بطور خودکار برای آن پزشک و دستیار ایشان ارسال نمائید. همراهداشتن یک خودکار خوب برای ثبت اتفاقات روزمره، نوشتن آدرس و تلفن، یادداشتبرداری از کتاب و اموری از این قبیل ضروری است.

این شرکت از سال ۱۳۶۳ آغاز به کار کرد و در حال حاضر جزو محبوبترین برندهای نوشتافزار ایرانی است. می گردد. نرم افزار مدیریت مراکز پزشکی آسان طب، با مجهز بودن به سامانه پیام کوتاه شرکت عارف رایانه و امکان ارسال اوقات تعیین شده، می تواند عملیات یادآوری اوقات برای بیماران را از طریق ارسال پیامک و به طور خود کار انجام دهد.

دیدگاهتان را بنویسید