انواع نمای ساختمان مسکونی از سنگی و آجری تا فلزی و شیشهای – ویکی ساختمون

است. نمای خشک ضمن کاهش زمان و هزینۀ نصب، معمار و سازنده را در اجرای نمای دلخواه خود یاری میرساند. مسائل دستمزد طراحی نمای بیرونی ساختمان متغیر است که البته باوجود تعرفه قیمت هزینه اجرای نمای بیرونی در شرکتهای مختلف این هزینه چندان تفاوتی ندارد و باید با توجه به سلیقه و نیازتان بهترین شرکت را انتخاب کنید.

در واقع چنانچه قرار باشد ه دکوراسیون داخلی و نمای داخلی ساختمان به شکل حرفه ای و شیک کار شود، نمای خارجی آن هم بایستی شیک و حرفه ای باشد. طراحی این خانه دوبلکس سه خواب با وجود محدودیت زمین، بسیار شیک و زیباست. اجرا این نوع نما هزینه پایینی دارد و به همین دلیل استقبال از آن فراوان است. کامپوزیت سنگی از مزایایی نمای سنگ طبیعی و نماهای کامپوزیتی به طور همزمان برخوردارمی باشند. سنگ نما کردن آپارتمان ها یکی از شیک ترین کارهایی است که می توانید برای ساختمان خود (ویلا، آپارتمان ، ساختمان تک طبقه یا چند طبقه) انجام دهید.

نای رومی سبکی از نماکاری با استفاده از سنگ می باشد که بسیار زیبا و شیک می باشد.از این نوع سبک در هر دو نوع نماکاری کلاسیک و مدرن استفاده می شود. نمای سرامیک : این نوع نما به دلیل قیمت مناسب و همچنین وزن کمتر نسبت به انواع سنگ از جایگاه خوبی برخوردار شده است، اما به این دلیل که بازتاب نور زیادی دارد برای مکان های شلوغ و پر رفت و آمد مناسب نمی باشد.

بهتر است یک ساختمان علاوه بر منحصر به فرد بودن با همسایگی هایش نیز هماهنگی داشته باشد و خطوط و متریال هایی از نماهای آن منطقه در طراحی نما دیده شود. اگر قصد دارید از نمای چوبی برای ساختمان خود استفاده نمایید جهت جلوگیری از موارد گفته شده حتما از بهترین نوع چوب استفاده کنید. چوب از دیگر متریال های مورد استفاده در ساخت نمای ساختمان می باشد و زیبایی خاص و خارق العاده ای می تواند به نما بدهد.

دیدگاهتان را بنویسید