اهمیت نمای ساختمان در طراحی و معماری

نمای مینرال از ترکیب سنگ های معدنی، گرانیت، سنگ های سفید و مرمر به همراه پلاستر می باشد. از نظر عایق صوتی نیز، این سیستم به خوبی عمل می کند، به طوری که تا حدود 60 دسی بل از شدت صوت می کاهد. در واقع هم به ساکنان اون ساختمان حس خوبی دست خواهد داد و هم برای فروشندگان حکم برگ برندۀ جلب توجه خریداران را خواهد داشت. بنابراین نمای رومی در جهت تقویت فرهنگ ایرانی هم گامی برمیدارد. در نمای رومی سنگ تراورتن مورد استفاده قرار میگیرد.

اما در برابر آنها اشخاصی هم هستند که اعتقاد دارند نمای رومی یک نمای کلاسیک است که اتفاقا هیچ ربطی به کشور روم باستان ندارند. طی پروسه رنگ زدن، خشک شدن و پس ازز آن، هیچ ماده شیمیایی از این نوع رنگها ساتع نمیشود که به محیط زیست آسیب بزند.

پس بهتر است در نمای ساختمان مخصوصا ساختمان های بلند و ساختمان های مهم که از لحاظ استراتژیکی و سایر موارد اهمیت زیادی دارند از نمونه های ضد حریق استفاده کنید تا از بروز مشکلات جدی در آینده جلوگیری کرده باشید. اما آنچه که مهم است وجود رنگ در زندگی و کاربرد آن در طراحی خانه هاست و باید گفت که وجود رنگها میتواند به زندگی انسان در اوج نا امیدی نشاطی تازه را بدهد و یا احساسات آن را برانگیخته کند. شرکت آذرخش ساختمان کهن یکی از بهترین ها در این امر است که در سطح استان های البرز و تهران در خدمت شما عزیزان می باشد.

در صورتی که سطح این نمای زیبا کدر و آلوده شد به یاری افراد متخصص در زمینه نماشویی نمای کامپوزیت می توان آن را تمیز و مانند روز اول درخشان نمود. اگر به نمای یک ساختمان بدون در نظر گرفتن نمای دیگر ساختمانهای خیابان و شهر توجه نشود، هماهنگی نمای شهری به هم می ریزد. به همراه سیمان و آب خواص منحصر به فردی به این تولیدات می دهد.

دیدگاهتان را بنویسید