بهترین خودکار ایرانی و خارجی برای مدرسه +خرید خودکار و روان نویس – تاپترین

علاوه بر صدا شما به امکانات متنوع زیادی هم دسترسی دارید اما حواستان باشد که این هدفون فقط 17 ساعت شارژ در اختیار شما قرار میدهد که در مقایسه با هدفونهای سونی که 30 ساعت شارژدهی دارند، خیلی زیاد نیست. با این حال اگر با این مسئله مشکلی ندارید، Sennheiser Momentum 3 Wireless جزو بهترین هدفون های نویز کنسلینگ بازار است که میتوانید خریداری کنید. در حال حاضر قیمت بسته ۵۰ عددی خودکار کنکو مدل آفیس در دیجیکالا ۶۳ هزار تومان است. هم بسیار راحت است و هم استفاده از آنها و متصل کردنشان به دستگاههای مختلف کاری ندارد و هم بصورت خودکار هروقت که آنها را از روی گوشهایتان بردارید، موسیقی را متوقف میکند.

از کنترلهای لمسی آن گرفته تا قابلیتهایی نظیر Atmospheric Pressure Optimiser که بصورت خودکار، نویز کنسلینگ را هنگامی که در هواپیما هستید تنظیم میکند. در کنار این سیستم پیشرفته، کنترلهای صوتی در هدفون وجود دارد و صدا هم مهمترین جنبه هر هدفونی است، مانند اکثر محصولات بوز فوقالعاده است. افزون بر این کنترلهای لمسی هم کار با آن راحتتر کردند و مهمتر اینکه قابل شخصیسازی هستند. این هندزفری با قابلیت حذف صدای محیط از نظر عمر باتری و قیمت نمیتواند با سونی WH-1000XM4 رقابت کند ولی با این وجود یک هدفون حذف صدای محیط عالی و با کیفیت به حساب میآید.

گفته میشود هدف نهایی فولکس واگن، دستیابی به فناوریهایی در زمینهی خودروهای الکتریکی خودران است که آنها را در اختیار نداشته یا نمیتواند بهراحتی توسعه دهد. این جوهر مانند جوهرهای معمولی روان است و برخلاف آنها بهسرعت خشک میشود. بوز در این مدل از یک سیستم حذف صدای جدید استفاده کرده که تمام مراحل آن توسط پردازنده اختصاصی آنها بنام NC انجام میشود.

اگر فراموش میکنید درپوش لوازمتحریرتان را ببندید یا همیشه در سفر هستید، استفاده از رواننویسهای تریپلاس را به شما توصیه میکنیم. کیفیت صدا نیز با توجه به هزینهای که میکنید بسیار عالی است. نویز کنسلینگ آنها هم بسیار عالی و حتی قابل مقایسه با سونیهایی است که در رتبه اول فهرست هستند. نسل دوم به نسبت سری اول از تمام جهات بهتر شده و نهتنها طراحی بهتری دارد بلکه نویز کنسلینگ آن هم بینظیر است. همچنین کیس هم تا 3 شارژ دیگر توان دارد تا در مجموع 28 ساعت شارژ داشته باشید. همچنین به لطف پشتیبانی از شارژ سریع، میتوانید آن را ظرف مدت 3 ساعت بطور کامل شارژ کنید.

دیدگاهتان را بنویسید