بهترین خودکار ایرانی و خارجی برای مدرسه +خرید خودکار و روان نویس – تاپترین

با وجود این که این مدل حالا با WH-1000XM4 جایگزین شده اما هنوز هم یک گزینه بسیار عالی برای افرادی است که بودجه کمتری دارند. اگر هندزفری با قابلیت حذف صدای محیط WF-1000XM4 سونی برایتان بیش از حد گران است، مدل قبلی آنها یعنی WF-1000XM4 که در سال 2019 توانست به انتخاب اول بسیاری از وبسایتهای فناوری در جهان تبدیل شود، بهترین جایگزین در یک بازه قیمتی پایینتر هستند. اما در حال حاضر سونی چندین سال است که با هدفون های حذف صدای محیط خود بخصوص هدفون WH-1000XM4 توانسته تمام رقبا را از پیش رو بردارد و حرف اول را در این زمینه بزند.

تا ماهها پیش از عرضه آن به بازار تقریبا هر روز اخبار و شایعات جدیدی در موردش شنیده میشد. تمام این موارد را در کنار قابلیت حذف نویز که توسط پردازنده V1 ساخت سونی ارائه میشود، قرار دهید تا یکی از بهترین هندزفری ها با قابلیت حذف نویز را در اختیار داشته باشید. در کنار تمام ویژگیهایی که گفته شد، این مدل از بهترین هدفون های نویز کنسلینگ از فرمت صدای واقعی 360 سونی پشتیبانی میکند که صدای فضا روی هدفونهای استریو به علاوه کدک LDAC را فعال میکند.

این هدفون تمامی چیزهایی که سونی ادعا کرده است را دارد. هدست WF-1000XM4 از لحاظ صدا در بین تمامی هندزفری های نویز کنسلینگ (Noise Cancelling) صدایی با طیف وسیعتر، جزییات بالا و متعادلتر ارائه میکند. WF-1000XM3 هم از نظر صدا عالی است و هم نویز کنسلینگ آن فوقالعاده است. نکته منفی این هدفون این است که از aptX یا aptx HD پشتیبانی نمیکند.

مهم نیست که موضوع پیامک شما تبلیغاتی باشد یا اطلاع رسانی، باید سعی کنید در کوتاه ترین حالت ممکن اطلاعات لازم را به مخاطبان خود برسانید. این ویژگی رواننویس تریپلاس را به نوشتافزاری ایدهآل برای افرادی تبدیل کرده است که هر روز ساعتها به نوشتن یا طراحی مشغول هستند. پس اگر حواسپرت هستید و همیشه نوشتافزارهایتان به دلیل گم شدن درپوش و خشک شدن جوهرشان بیمصرف میشوند، انتخاب رواننویس تریپلاس هوشمندانه و اقتصادی به نظر میرسد. فقط هدفون جدید به ویژگیهایی مانند وصل شدن همزمان به چند دستگاه، ارتقای صدای DSEE Extreme، اعلان تماسها و پلی/ استپ کردن خودکار به استفاده از یک سنسور درونی مجهز شده است.

دیدگاهتان را بنویسید