بهترین خودکار ایرانی و خارجی برای مدرسه +خرید خودکار و روان نویس – تاپترین

توصیه میشود متناسب با ارزش این شرکتها و افق سرمایهگذاری خود اقدام به ثبت سفارش کنید. چنانچه قصد شرکت در این عرضه اولیه را دارید، باید در زمان اعلامی توسط ناظر بازار برای ثبت سفارش، شخصا وارد یکی از سامانههای معاملاتی (مانند ایزی تریدر) شده و اقدام به ثبت سفارش در تعداد و قیمت دلخواه نمایید.

همچنین به خریداران عرضه اولیه در نماد «توسن» به تعداد تخصیص داده شده در روز عرضه اولیه، اختیار فروش تبعی این سهم نیز تخصیص داده خواهد شد. به خریداران عرضه اولیه «فسبزوار» و «توسن»، به تعداد تخصیص داده شده در روز عرضه اولیه، اختیار فروش تبعی آنها نیز تخصیص داده خواهد شد.

بر مبنای دستور العمل فرابورس به کارگزاریها، در عرضه اولیه نماد «فسبزوار»، سفارش خرید خودکار عرضه اولیه برای هیچ یک از کاربران کارگزاری مفید ارسال نخواهد شد. مطابق با اطلاعیههای شرکت بورس اوراق بهادار تهران و شرکت فرابورس ایران، عرضه اولیه سهام «شرکت پارس فولاد سبزوار» با نماد معاملاتی «فسبزوار» و عرضه اولیه سهام «شرکت توسعه سامانههای نرمافزاری نگین» با نماد معاملاتی «توسن»، در روز چهارشنبه ۲۴ شهریور ۱۴۰۰ و در بازه زمانی اعلامی توسط ناظر بازار انجام خواهد شد.

با این ویژگی در صورت گم شدن اتفاقی درپوش رواننویس، جوهر آن خشک نخواهد شد و شما میتوانید همچنان تا مدتها از آن استفاده کنید. از همین رو شما میتوانید بدون نگرانی از لکه شدن لباسهایتان، این رواننویس را در چمدان لباسهای خود قرار دهید. در طرح و شکل های متنوع و خاص عرضه می شود که چون بدون واسطه است از قیمت های مناسبی نیز برخوردار است. DRY SAFE یکی دیگر از ویژگیهای رواننویسهای تریپلاس است. این ویژگی رواننویس تریپلاس را به نوشتافزاری ایدهآل برای افرادی تبدیل کرده است که هر روز ساعتها به نوشتن یا طراحی مشغول هستند.

دیدگاهتان را بنویسید