بهترین خودکار ایرانی و خارجی برای مدرسه +خرید خودکار و روان نویس – تاپترین

به همین دلیل است که در هنگام نوشتن با این رواننویس به انگشتان دست فشار زیادی وارد نشده و دست خسته نمیشود. استفاده از این رواننویس به مدت طولانی به انگشتان شما فشاری وارد نمیکند؛ بهعلاوه لازم نیست نگران کثیف شدن لباس، پارچهی مبل یا جامدادی خود در اثر برخورد با نوک این محصول باشید. چنانچه قصد شرکت در این عرضه اولیه را دارید، باید در زمان اعلامی توسط ناظر بازار برای ثبت سفارش، شخصا وارد یکی از سامانههای معاملاتی (مانند ایزی تریدر) شده و اقدام به ثبت سفارش در تعداد دلخواه و به قیمت تعیین شده نمایید.

خودکار آفیس: خودکار آفیس هم جزو مدلهای پرفروش کنکوست که مانند سایر خودکارهای این برند از مواد درجه یک و غیربازیافتی و جوهر نانو تولید میشود. این برند در زمینه تولید محصولات متنوعی مانند عطر، فندک، خودکار، آهنربا و ریشتراش فعالیت دارد اما طی دههای گذشته خودکار بیک به بخشی از خاطرات جمعی ایرانیان تبدیل شده و همگی به کیفیت خودکار این شرکت واقف هستند.

می توان گفت در واقع خودکار، نماد هدیه برای افرادی است که دارای تحصیلات عالی آکادمیک هستند و بنابراین انتخاب هدیه برای آنها باید هم تراز با جایگاه و شان حرفه ای شان باشد. قطر نوشتاری خودکار، راحتی نگارش، شکل و طرح بدنه، رنگ جوهر از جمله عوامل تاثیرگذار در انتخاب خودکار مناسب هستند. به دلیل شفافبودن بدنه، همیشه شاهد میزان جوهر باقیمانده در مخزن خواهید بود؛ درنتیجه میتوانید بهموقع خودکارتان را عوض کنید تا نوشتهتان نصفهونیمه نماند و دورنگ هم نشود.

این جوهر بهآسانی از مخزن به نوک و سپس به کاغذ منتقل میشود و به شما امکان میدهد تا بهسرعت بنویسید. خودکار فینو: این مدل خودکار کنکو از مواد درجه یک و غیربازیافتی و با جوهر نانو تولید میشود. ما به شما خرید بسته ۵۰ عددی این مدل را پیشنهاد میکنیم که برای خانوادهها یا مؤسساتی که مصرف خودکارشان بالاست انتخاب اقتصادی و مقرونبهصرفهای خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید