بهترین خودکار ایرانی و خارجی برای مدرسه +خرید خودکار و روان نویس – تاپترین

هدفون حذف صدای محیط میتواند صداهای مزاحم و یا بیرونی را با استفاده از قابلیت Active Noise Control حذف کند. شما تجربه کار با کدام یک از این هدفونها را دارید؟ اگر معمولا در عجله هستید و یک خودکار میخواهید که بتوانید با آن سریع بنویسید و بروید، یک خودکار بدون درب برای شما مناسب است؛ مثل خودکارهای فشاری که نوک خودکار با یک دکمه به بیرون میآید. همچنین برخی خودکارها این امکان را دارند که بتوانید مجددا آنها را با جوهر مخصوصی که دارند پر کرده و یا به اصطلاح شارژ کنید تا مجددا از آن استفاده کنید. برخی دیگر نیز برای نوشتن مناسب هستند و ساختاری که دارند حتی روی خوش خطی ما تاثیرگذار است.

برای موفقیت بیشتر روی یک امکان ویژه مانور دهید به جای ده ها امکان! این قابلیت یک صدای اضافی در دامنهای مشابه با صداهای مزاحم تولید میکند؛ با این تفاوت که این صدا در فاز مخالف صدای مزاحم تولید میشود و در نتیجه در این صداها اختلال ایجاد و آنها را از میان میبرد.

از لحاظ صدا اما کمی کوبش و داینامیک هندزفریهای سونی را ندارند ولی در عوض صدای غنی و متعادلی دارند که تقریبا برای گوش دادن به هر سبک موسیقی مناسب است. در کنار این سیستم پیشرفته، کنترلهای صوتی در هدفون وجود دارد و صدا هم مهمترین جنبه هر هدفونی است، مانند اکثر محصولات بوز فوقالعاده است. اگر بدنبال بهترین هندزفری های نویز کنسلینگ هستید، بهتر است به سراغ هندزفری با قابلیت حذف نویز سونی WF-1000XM4 بروید اما اگر بدنبال سبکترین، راحتترین هندزفری نویز کنسلینگ هستید و البته کاربر آیفون هم هستید، حتما باید نگاهی هم به ایرپادز پرو اپل بیاندازید.

از نظر اتصال بیسیم، این هندزفری بدون رقیب است و به راحتی به گوشی وصل میشود، نویز کنسلینگ آن هم در سطح بسیار بالایی است و البته یک حالت شفافیت هم وجود دارد که اجازه میدهد صدای بیرون به گوش شما برسد. بنابراین شما تنها کسی نیستید که زمان خود را از دست داده اید و باید چندین هفته صبر کنید تا دوباره نوبت شما برسد، نظم مجموعه ای مانند دومینو به ترتیب هر یک از اعضای موثر آن بستگی دارد.

دیدگاهتان را بنویسید