بهترین خودکار ایرانی و خارجی برای مدرسه +خرید خودکار و روان نویس – تاپترین

حتی پوشش مات بدنه این خودکارها حسی متفاوت و خوشایند در دست ایجاد میکند. این پوشش در کنار شکل دندانهای محل قرارگرفتن انگشتان از لیزخوردن خودکار در دست جلوگیری میکند. مدل کریستال مدیوم دارای قطر نوشتاری یک میلیمتر است که نوک ظریف آن مانند یک خوشنویس عمل میکند. تفاوت اصلی کریستال فشن با کریستال در رنگ بدنه و جوهر است. چنانچه قصد شرکت در این عرضه اولیه را دارید، باید در زمان اعلامی توسط ناظر بازار برای ثبت سفارش، شخصا وارد یکی از سامانههای معاملاتی (مانند ایزی تریدر) شده و اقدام به ثبت سفارش در تعداد و قیمت دلخواه نمایید.

در مرحله اول، سرمایهگذاران واجد شرایط (صندوقهای سرمایهگذاری) در دامنه قیمتی ۶,۲۴۴ تا ۷,۶۳۰ ریال و در زمان تعیین شده توسط ناظر بازار، ثبت سفارش میکنند. چنانچه قصد شرکت در این عرضه اولیه را دارید، باید در زمان اعلامی توسط ناظر بازار برای ثبت سفارش، شخصا وارد یکی از سامانههای معاملاتی (مانند ایزی تریدر) شده و اقدام به ثبت سفارش در تعداد دلخواه و به قیمت تعیین شده نمایید.

به خریداران عرضه اولیه «فسبزوار» و «توسن»، به تعداد تخصیص داده شده در روز عرضه اولیه، اختیار فروش تبعی آنها نیز تخصیص داده خواهد شد. مطابق با اطلاعیه شماره ۳۱۲۵/الف/۰۰ شرکت فرابورس ایران، در روز چهارشنبه مورخ ۱۴۰۰/۰۶/۲۴، ۲۰۴ میلیون سهم معادل ۱۰ درصد از کل سهام شرکت «توسعه سامانههای نرمافزاری نگین» در نماد «توسن» به شیوه ترکیبی و طی دو مرحله عرضه خواهد شد. به همین دلیل در حین نوشتن با این خودکار، دست شما خط نخورده و حواستان هم پرت نمیشود. به همین دلیل است که در هنگام نوشتن با این رواننویس به انگشتان دست فشار زیادی وارد نشده و دست خسته نمیشود.

اگر شما هم در انتخاب خودکار دچار مشکل هستید، تا انتهای این پست با ما همراه باشید. برای خرید خودکار خوب باید پیش از هر چیز به کاربرد آنها دقت کنید. با این ویژگی در صورت گم شدن اتفاقی درپوش رواننویس، جوهر آن خشک نخواهد شد و شما میتوانید همچنان تا مدتها از آن استفاده کنید.

دیدگاهتان را بنویسید