بهترین هندزفری و هدفون های نویز کنسلینگ

پردازنده این هدفون جدید تفاوت چندانی با مدل قبلی خود یعنی WH-1000XM3 ندارد. اگر هندزفری با قابلیت حذف صدای محیط WF-1000XM4 سونی برایتان بیش از حد گران است، مدل قبلی آنها یعنی WF-1000XM4 که در سال 2019 توانست به انتخاب اول بسیاری از وبسایتهای فناوری در جهان تبدیل شود، بهترین جایگزین در یک بازه قیمتی پایینتر هستند. ایرپادز مکس اپل یکی از موردانتظارترین محصولات دنیای فناوری بود. اما چیزی که بیشتر همه را غافلگیر کرد قیمت بود که بالاتر از گرانترین و ردهبالاترین هدفونهای بازار بود. در این شرایط، قیمت سربهسر این معامله نیز ۷,۷۲۶ ریال خواهد بود. اما نه در کشور ما چرا که در اینجا به طرز عجیبی آنها هم قیمت WH-1000XM4 هستند و خریدشان توجیهی ندارد.

اما آیا این قیمت بالا توجیهی دارد؟ انواع ست خودکار با جاسوئیچی، جاکلیدی، آویز ماشین هم در بازار وجود دارد که برای هدیه طراحی شدهاند؛ اما اگر میخواهید یک هدیه با ارزش شیک به کسی دهید، ست خودکار و خودنویس یا ست رواننویس و خودنویس یوروپن، استدلر یا پارکر بهترین گزینه کادویی هستند.

پس محدودیتی وجود ندارد و هر کسب و کاری که بخواهد بازاریابی حرفه ای داشته باشد، بهتر است از پنل پیامکی استفاده کند. درست است که خودکار برای نوشتن مورد استفاده قرار میگیرد، اما به دلیل طراحی مختلفی که در بخش بدنه و حتی در نوع نوک وجود دارد،هر خودکار برای کار خاصی مناسب است. قطر نوشتاری خودکار، راحتی نگارش، شکل و طرح بدنه، رنگ جوهر از جمله عوامل تاثیرگذار در انتخاب خودکار مناسب هستند.

این هندزفری وزن بسیار کمی دارد، کوچک و جمع و جور است، کنترل برای پخش موسیقی دارد، از نویز کنسلینگ پشتیبانی میکند و مهمتر اینکه شارژدهی بسیار عالی دارد. ضمن اینکه این هدفون ضد آب نیست. در کنار تمام ویژگیهایی که گفته شد، این مدل از بهترین هدفون های نویز کنسلینگ از فرمت صدای واقعی 360 سونی پشتیبانی میکند که صدای فضا روی هدفونهای استریو به علاوه کدک LDAC را فعال میکند. فقط هدفون جدید به ویژگیهایی مانند وصل شدن همزمان به چند دستگاه، ارتقای صدای DSEE Extreme، اعلان تماسها و پلی/ استپ کردن خودکار به استفاده از یک سنسور درونی مجهز شده است.

دیدگاهتان را بنویسید