ترامپ: من تصمیم گرفتم که به اوکراین موشک های ضد تانک بدهم

او در یک سخنرانی در جمع جمهوری خواهان، ادعاهای خود مبنی بر برگزاری انتخابات «به سرقت رفته» سال ۲۰۲۰ را تکرار کرد. پس از آن که ترامپ در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا بازنده شد و نتوانست یک دوره دیگر رئیس جمهور این کشور باشد و همچنین به دلیل حملۀ افراد ناشناس به کنگره آمریکا که بعدها به ترامپ ربط داده شد رونالدو تصمیم گرفت آپارتمان خود را به ارزش ۱۱ میلیون دلار بفروشد اما موفق به این کار نشد. اوایل روز سه شنبه ترامپ اعلام کرد که اگر خودش هنوز رئیس جمهور بود، پوتین به اوکراین حمله نمیکرد و همچنین گفت روسیه در دوران ریاست جمهوری بایدن بسیار ثروتمند شده است.

به قدرت رسیدن دونالد ترامپ در آمریکا، در مقام تهدید امنیتی برای بازیگران مختلف در عرصه منطقه ای و بین المللی مطرح شده است. به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری دانشجو، شرکت تحقیقاتی «ردفیلد و ویلتون استراتژیس» (Redfield & Wilton Strategies) که دفتر مرکزی آن در لندن قرار دارد، نتیجه یک نظرسنجی درباره میزان اقبال مردم آمریکا به جو بایدن و دونالد ترامپ را منتشر کرد. ناسیونالیسم اقتصادی در سال های بین استقلال آمریکا و جنگ جهانی دوم به صورت گفتمان غالب در این کشور عمل می کرده است.

چون این سخنان از یک طرف نشاندهنده اعتماد حاکمیت به تیم مذاکره کننده ایرانی است و از طرف دیگر دست تیم مذاکره کننده برای رسیدن به یک توافق را باز می گذارد. ترامپ همچنین به تحریم های ضعیف بایدن به شدت انتقاد کرد. این خیلی ناراحتکننده است.» او همچنین بایدن را مردی توصیف کرد که هیچ تصوری از کاری که انجام میدهد ندارد. در بیانیه ترامپ آمده بود اگر اوضاع درست مدیریت میشد، مطلقا هیچ دلیلی نداشت که وضعیت فعلی که اوکراین در آن قرار دارد اتفاق بیفتد.

فوقستاره پرتغالی آپارتمانی که در برج ترامپ در نیویورک خریده بود را با ضرر ۱۰ میلیونی به فروش رساند. و میدانی پاسخ بایدن چه بود؟ این مقاله برای پاسخ به سؤال از یک زاویه تاریخی وارد بحث شده است. رئیسجمهور روسیه در پاسخ به درخواست کمک نظامی سران منطقه جداییطلب شرق اوکراین، دستور عملیات ویژه در منطقه دونباس را صادر کرد.

دیدگاهتان را بنویسید