تعریف نمای ساختمان – ویرگول

لذا در ارتفاع پایین بیشترین زیبایی را در نمای ساختمان سنگهای همرنگ و بدون رگه و یک قواره به وجود میآورند. گمیته های تایید نما درمناطق شهرداری 22 گانه شهر تهران همگی به یک اندازه سخت گیری ندارند و سلایق آنها نیز یکدست نیست این امر به دلیل تقاضاهای ارائه شده در هر منطقه متفاوت است به عنوان مثال در مناطق لوکس تهران بیشترین تقاضا برای طرحی نمای ساختمان رومی یا کلاسیک و نمای سنگ ساختمان است و به همین دلیل و به جهت کاستن این تقاضا بیشترین سخت گیری درباره نمای سنگی در این منطقه صورت میگیرد به عنوان نمونه در ضوابط جدید طراحی نما استفاده از سنگ در نمای ساختمان حداکثر تا دوطبقه مجاز بوده و طبقات بالاتر توسط نمای سیمان باید اجرا شوند و یا پیش آمدگی های ساختمان حداکثر باید تا 15 سانتی متر باشد و مواردی از این دست.

در واقع نماسازی باید با توجه به کاربرد ساختمان و یا حتی بافت آن محدوده ای که میخواهیم در آن ساختمانمان را بسازیم، انجام شود.در واقع ما نمیتوانیم نمایی که برای سازه های مسکونی در نظر میگیریم را بر روی ساختمان های اداری پیاده کنیم و یا اینکه در یک منطقه با سازه هایی با نمای آجری، یک ساختمان با نمای سنگی بسازیم، زیرا که شکل غیر معمولی به آن محدوده میدهد. رنگ استاتیک روی سطح نمای گالواریوم سبب می شود رنگ شفافیت خود را حفظ نموده و هرگز زنده بودن خود را از دست ندهد و همچنین با وقایع جوی مانند باد و باران غبار و دیگر آلودگیها از روی آن برداشته می شود.

این پنلها را میتوانید در ابعاد مختلف سفارش داده و در کنار متریالهای دیگر بهطور ترکیبی برای نمای ساختمان استفاده کنید. استفاده از سنگ تراورتن در مکانهای دیگر ساختمان مانعی ندارد. درواقع نما مهمترین قسمت یک ساختمان است چراکه به آن شکل و روح می دهد و البته عایقی است در برابر حوادث طبیعی، گرما و سرما. در معماری، کسب دانش در مورد انواع آجر نما، یکی از مهمترین و ابتداییترین اقداماتی است که هر طراح یا علاقمند به موضوع طراحی باید در پی آن باشد. نمای آپارتمان ۵ طبقه به سبک کلاسیک را مشاهده می کنید .

شرکت درآذین نماینده فروش دربهای اتوماتیک شیشه ای لابل ایتالیا و وریتا آلمان و موتور دانکر آلمان می باشد. بنابراین خرید موتور دانکر آلمان از شرکت درآذین، برای شما یک مزیت محسوب می شود. در موتورهای اصلی دانکر آلمان مشخصات فنی کالا، به طور کامل بر روی بدنه موتور حک شده است و به صورت لیبل نمی باشد.

دیدگاهتان را بنویسید