خرید اینترنتی هدیه خودکار و روان نویس با حک اسم – ویستور

این خودکارها نرم و روان و بدون قطعی جوهر مینویسند و خیالتان هم راحت که جوهر پس نمیدهند. علاوه بر موارد فوق، جوهر مصرفی در این خودکار طوری انتخاب شده که همخوانی مناسبی با نگارش الفبای فارسی داشته و از سوی دیگر از لحاظ اقلیمی نیز مناسب استفاده در آب و هوای متنوع ایران می باشد. این برند ایرانی مصمم است با تکیه بر سه رکن کیفیت مطلوب، قیمت مناسب و پاسخگویی سریع و بهموقع به نیازهای مشتریان حسی خوب را برای ما ساکنان زمین رقم بزند. علاوه بر این با بازماندن درپوش جوهر آنها خشک نشده و میتوانند در سفرها جزئی از وسایل داخل چمدان شما باشند.

اکثر قریببهاتفاق خریداران هم روانبودن و جوهر پسندادن این خودکارها را تأیید کردهاند. خودنویس قلمی است که جوهر روان دارد، در سایزهای مختلف عرضه میشود و جذابیت و زیبایی نوشته را دوچندان میکند. تفاوت اصلی خودکارهای مختلف مدل کریستال در سایز نوک یا قطر نوشتاری آنهاست. خودکارهای کریستالی کیان سایز 1 میلیمتر با استفاده از بهترین مواد اولیه و با بهره گیری از آخرین تکنولوژی روز دنیا و با طراحی زیبا و ارگونومیک دارای قابلیت نوشتاری بسیار عالی، روان و یکنواخت بوده و لذت نوشتن سریع و طولانی مدت را برای شما دو چندان می کند از ویژگی های ممتاز این خودکار که آن را از نمونه های مشابه موجود در بازار متمایز مینماید تمیزی نوشتار آن است.

بنابراین افرادی که زیاد مینویسند، حواسپرت هستند، زیاد سفر میکنند و یا به تمیزی لباسهایشان حساسند، میتوانند با خیال راحت از این نوشتافزار استفاده کنند. ما به شما خرید بسته ۵۰ عددی این مدل را پیشنهاد میکنیم که برای خانوادهها یا مؤسساتی که مصرف خودکارشان بالاست انتخاب اقتصادی و مقرونبهصرفهای خواهد بود. این مدل از خودکارهای پنتر با قطر نوشتاری ۱ میلیمتر و در ۸ رنگ متنوع شامل آبی، مشکی، قرمز، سبز، صورتی، بنفش، فیروزهای و نارنجی تولید و عرضه میشوند. خودکار بیک در چهار رنگ اصلی قرمز، آبی، سبز و مشکی در انواع تکی و بستهای عرضه شده است.

فینوی کنکو با قطر نوشتاری ۱ میلیمتر و در انواع رنگها (رنگهای اصلی و فانتری) تولید و عرضه میشود. خودکار اکسل: خودکارهای اکسل از قطر نوشتاری ۰٫۷ میلیمتر و طول نوشتاری بالاتری بهنسبت فینوها برخوردارند (حدود ۱۷۵ صفحه). در حال حاضر قیمت بسته ۱۰ عددی این مدل از خودکارهای پنتر در دیجیکالا حدود ۳۳ هزار تومان است.

دیدگاهتان را بنویسید