خرید بیش از 200 مدل خودکار نفیس + حکاکی رایگان خودکار

فروشگاه خودکار ایران پنز به شما کمک میکند که خودکار مناسب خود را پیدا کنید. شما در ساعت “ساعت مورد نظر” روز “تاریخ مورد نظر” در بانک مورد اعتماد خود “نام بانک” نوبت دارید. فرآیند سوار شدن مسافران پرواز “شماره پرواز” از ساعت “ساعت مورد نظر” روز “تاریخ” آغاز میشود. ایرپادز مکس از طریق بلوتوث 5.0 به سایر محصولات وصل میشود ولی در این حالت نمیتوانید از بسیاری از امکانات آن استفاده کنید. علاوه بر صدا شما به امکانات متنوع زیادی هم دسترسی دارید اما حواستان باشد که این هدفون فقط 17 ساعت شارژ در اختیار شما قرار میدهد که در مقایسه با هدفونهای سونی که 30 ساعت شارژدهی دارند، خیلی زیاد نیست.

همچنین با برنامه مخصوصی که دارد هم میتوانید کنترلها را شخصیسازی و به تنظیمات حذف صدای محیط دسترسی پیدا کنید. هردو نسخه قبلی این هدفون جزو بهترینهای بازار در زمان خود بودند و حالا نسخه سوم آنها نیز از لحاظ صدا به اندازه قابل توجهی بهبود پیدا کرده است. از همین رو شما میتوانید بدون نگرانی از لکه شدن لباسهایتان، این رواننویس را در چمدان لباسهای خود قرار دهید. این هندزفری بیسیم بسیار راحت است و با آن میتوانید تا ساعتها به موسیقی گوش دهید.

اگر لازم است زمان را تغییر دهید لطفاً به همین شماره عدد 1 را پیامک دهید. کاری که خودنویسهای آن زمان قادر به انجام آن نبودند. به ویژه هنگامی که هدف بازگشت مشتری باشد. هم بسیار راحت است و هم استفاده از آنها و متصل کردنشان به دستگاههای مختلف کاری ندارد و هم بصورت خودکار هروقت که آنها را از روی گوشهایتان بردارید، موسیقی را متوقف میکند.

همچنین به لطف پشتیبانی از شارژ سریع، میتوانید آن را ظرف مدت 3 ساعت بطور کامل شارژ کنید. از کنترلهای لمسی آن گرفته تا قابلیتهایی نظیر Atmospheric Pressure Optimiser که بصورت خودکار، نویز کنسلینگ را هنگامی که در هواپیما هستید تنظیم میکند. افزون بر این کنترلهای لمسی هم کار با آن راحتتر کردند و مهمتر اینکه قابل شخصیسازی هستند.

دیدگاهتان را بنویسید