خرید خودکار ایرانی؛ ۶ برند برتر را میشناسید؟

افراد خوشسلیقه و پرحوصلهای که دوست دارند جزوهها، تکالیف و بهطورکلی نوشتههایشان پر از رنگ باشد، میتوانند با خودکارهای سمیژل پنتر مدتها بنویسند؛ بدون اینکه تمرکزشان از بین برود یا وقتشان تلف شود. پاپکو نام تجاری محصولات شرکت تولیدی و صنعتی پارسا پلاستیک است که شامل انواع نوشتافزار اداری و تحصیلی است. شما می توانید با خرید خودکار از ویستور، نام و یا عنوان موردنظرتان را بر روی انواع خودکارها حک کنید تا این هدیه، به عنوان یک یادگاری ارزشمند، همراه همیشگی فرد هدیه گیرنده باشد. خودکارهای کریستالی کیان سایز 1 میلیمتر با استفاده از بهترین مواد اولیه و با بهره گیری از آخرین تکنولوژی روز دنیا و با طراحی زیبا و ارگونومیک دارای قابلیت نوشتاری بسیار عالی، روان و یکنواخت بوده و لذت نوشتن سریع و طولانی مدت را برای شما دو چندان می کند از ویژگی های ممتاز این خودکار که آن را از نمونه های مشابه موجود در بازار متمایز مینماید تمیزی نوشتار آن است.

ساختار جوهر این خودکار که از نسل سوم خودکارها یعنی OBG(oil base Gel) می باشد، به گونه ای است که در عین روان بودن و راحتی ، نوشتاری تمیز و بدون ریزش جوهر به مصرف کننده خواهد بخشید و با استفاده از این خودکار دیگر نگران آثار جوهر بر روی دست و پیراهن خود نخواهید بود. این خودکار هم در مدلهای با قطر نوشتاری مختلف و ۷ رنگ متفاوت و جذاب تولید و عرضه شده. ویستور با در نظر گرفتن سلیقه مخاطبان خود، اقدام به تهیه کلکسیونی از خودکار و روان نویس از معتبرترین برندهای جهانی و عرضه آنها در بسته بندی های اورجینال نموده است.

یک خودکار اورجینال باید همراه با بسته بندی اصلی عرضه شود تا کل پکیج هدیه جذاب و چشم نواز باشد. تمامی انواع خودکار و خودنویس برند در ویستور، همراه با بسته بندی اورجینال شرکت تولیدکننده در پک ویژه ویستور آماده سفارش است و شما در هنگام خرید خودکار و خودنویس هدیه می توانید با اخذ مشاوره از کارشناسان فروشگاه اینترنتی ویستور، پک هدیه دلخواه خود را با سایر هدایا تکمیل کنید. شما می توانید یک قلم را به یک هدیه خاص و ماندگار با درج متن اختصاصی خود تبدیل نمائید. خودکاری مانند «Semi Gel» به دلیل ویژگی خاص محل قرارگرفتن انگشتان از بروز چنین مشکلاتی جلوگیری میکند.

حالت نرم این پوشش، تاحدزیادی از واردشدن فشار به انگشتانتان حین نوشتن جلوگیری میکند. میتوانید مدتها بدون خستهشدن با این خودکارها بنویسید؛ ضمن اینکه انگشتتان شکل اصلی خود را حفظ میکند. این خودکارها با رنگهای متنوع خود به نوشتهی شما جذابیت زیادی خواهند داد. ما به شما خرید بسته ۵۰ عددی این مدل را پیشنهاد میکنیم که برای خانوادهها یا مؤسساتی که مصرف خودکارشان بالاست انتخاب اقتصادی و مقرونبهصرفهای خواهد بود. خودکارهای موجود در محصول پیشرو میتوانند به شما در کدگذاری و جذابکردن نوشتهتان کمک کنند؛ ضمن اینکه میتوانید هرکدام را که بیشتر دوست دارید، همیشه به همراه داشته باشید.

دیدگاهتان را بنویسید