راهنمای انتخاب نمای ساختمان

ایجاد حیاط خلوت و عقب نشینی در ضلع شمالی پلان فوق با بهره گیری ار نهاز و نخیز، این ساختان را فوق العاده زیبا کرده ;همچنین نرده های فرفرژه حس ترانس پرنتی را از داخل به بیرو ن و بیرون به داخل القا می کند. برای دارا بودن یک ساختمان با این گونه طراحی می توانید از مشاورین طراحی نمای ساختمان با تجربه و حرفه ای در استودیو قاف بهره مند شوید.

رنگ استاتیک روی سطح نمای گالواریوم سبب می شود رنگ شفافیت خود را حفظ نموده و هرگز زنده بودن خود را از دست ندهد و همچنین با وقایع جوی مانند باد و باران غبار و دیگر آلودگیها از روی آن برداشته می شود. 7) انعطاف پذیر بودن : متریال هایی که در نما کاربرد دارند باید خاصیت انعطاف پذیری داشته باشند تا بتوانند پاسخگوی ایجاد اشکال هندسی متنوع که امروزه در ساخت بناهای مدرن مرسوم شده است باشد . در این روش ساخت نما، متریال مورد استفاده بری اتصال مصالح پیچ و مهره می باشد.این کار بسیار تخصصی می باشد و جهت حفظ امنیت و مقاومت، باید توسط افراد ماهر و متخصص انجام شود.

چسب یکی دیگر از متریال های موردنیاز برای ساخت نمای ساختمان ها می باشد.با استفاده از چسب های مخصوص می توان سنگ یا سرامیک را به نما متصل کرد.این کار بسیار تخصصی بوده و باید توسط افراد متخصص این حرفه انجام شودزیرا در صورت اتصال نادرست امکان نفوذ آب زیر نما و ریزش آن وجود دارد. رنگ ها و بافت های مختلف و زیبای این سنگ نما در اثر وجود کانی های آن است.

«ماده ۱- تعبیه کانال ها و لوله های تاسیساتی در نماهای اصلی ساختمان ها و بناها ممنوع است. نمای شیشه ای ساختمان از جمله پرهوادارترین نمای ساختمانی است که در تمام ساختمان های مسکونی، اداری، تجاری و … زیرسازی یا شاسی کشی به عنوان مهم ترین بخش از مراحل اجرای نمای ساختمان شناخته می شود.

دیدگاهتان را بنویسید