سایت تخصصی “طراحی نمای ساختمان” 2022

نمای بیرونی را می بینید که در سایت پلان در زمینی با موقعیت عالی واقع شده است.این نقشه ویلایی یک طبقه که به صورت باغ شهری طراحی شده دارای طراحی فضای لندسکیپ نیر هست . ما در دوره ای هستیم که از نظر مواد بیرونی خانه هایمان انتخاب گسترده ای داریم و می توانیم کلاسیک و نوآورانه را هدف قرار دهیم ، بدون اینکه دوام ، ایمنی و لذت زیبایی را به خطر بیندازیم. با اینکه قیمت های سنگ ها، نسبت به سایر مصالح گران تر است، اما باز هم پرطرفدار است. یکی از مصالح قدیمی و پرکاربرد بشر از برای ساخت نمای خانه سنگ است.

کامپوزیت یکی از مقاومترین و زیباترین محصولاتی است که تاکنون تولید شده است. البته امروزه متریال های جدیدی مانند فایبر سمنت برد، کامپوزیت ها و… نمای ساخته شده با کامپوزیت توسط لایه های آلومینیوم پوشش دهی می شود و مقاومت بسیار بالایی دارد. مصالح بسیار زیادی در دسترس هستند که در ساختمان های مختلف می توان به کار برد. در نتیجه اقبال زیادی به سمت این متریال نمای ساختمانی وجود دارد. این نوع مصالح نمای ساختمان قدمت طولانی دارد و هنوز هم با استقبال زیادی مواجه می شود.

این متریال نسبت به انواع مصالح نمای ساختمانی قیمت بسیار کمتری دارد و حسی از آرامش و طبیعی بودن را به شما القا می کند. همچنین ساختار طبیعی آن یک حامی قوی از محیط زیست است و عایق صوتی و حرارتی مناسبی به حساب می آید. این متریال سرعت اجرای بسیار بالایی دارد و یکی از دوستداران محیط زیست است. یکی از مهمترین مواردی که نوع متریال و مصالح نمای ساختمانی را تعیین می کند، توجه به هزینه کار، زیبایی نما و مقاومت آن در برابر شرایط جوی مختلف است.

سطح مالی کارفرما یکی از اساسی ترین موضوعاتی که با آن سروکار داریم توان مالی کارفرما برای راه اندازی پروژه می باشد چراکه درصورت درنظر نگرفتن بودجه، طرح شما هرچقدر هم عالی باشد اجرایی نخواهد شد. با توجه به اینکه فایبر سمنت برد در طرح های متفاوت مانند طرح چوبی، آجری و… با توجه به اینکه شیشه به عنوان مصالح نمای ساختمان به کار می رود، باید کیفیت بالایی داشته باشد. تهیه ی چوب با کیفیت بالا مستلزم پرداخت هزینه ی بالا و گران قیمت است.

دیدگاهتان را بنویسید