طراحی نمای ساختمان|طراحی نما|طراحی نمای ویلا|طراحی نمای مدرن|نگین آذین پارت

و به صورت مدرن و تلفیقی از سنگ عباس آباد و آجر تکنو کار شده که زیبایی ساختمان را دو چندان کرده است. برعکس، برای یک آپارتمان یا ساختمان کوچک، قرار دادن یک درب ورودی بزرگ و تجملاتی، نتیجه معکوس می دهد و از کیفیت و زیبایی ساختمان شما می کاهد.

صاف و یک دست باشد و رگه ها و طرح های آن قابل دیدن باشد. طراحی نمای ساختمان تجاری، یک کار پیچیده است که طی آن، با استفاده از روش های فنی-مهندسی و همچنین خلاقیت، یک محیط تجاری خاص شکل می گیرد. در طراحی نما باید از تنوع بیش از اندازه پرهیز کرد.

در برابر ضربه مقاوم باشد. در برابر مواد اسیدی مقاوم باشد. با این حال ، در سال های اخیر ، مواد باستانی دوباره رواج یافته است ، مانند چوب ، یکی از مورد پسندترین خانه های نوآورانه است که به محیط احترام می گذارد. و در عین حال ساده و به دور از پیچیدگی است و بیشتر کامپوزیت – سرامیک – آجر – چوب و ترمووود به کار برده می شود. حتی گاها در برخی از طراحی ها ی دکوراسیون در نمای ساختمان از چوب استفاده می شود و نمای چوبی می تواند باعث زیبا تر به نظر رسیدن نمای ساختمان های اداری و تجاری و مسکونی گردد .

اگر چه در ساختوسازهای موجود شهر تهران، اثری از معماری فاخر و غنی ایرانی ــ اسلامی وجود ندارد اما با توجه به سبک زندگی کنونی مردم، میتوان اقداماتی برای زنده کردن این معماری به کار برد که برخی از آنها راههای بسیار سادهای هستند! ویژگی سنگ های روزنه دار یا متخلخل این است که آب را در سوراخ های ریزِ بافت خود نگه می دارند. سنگ تراورتن سنگی آهکی و از بهترین سنگ های مناسب کف و نما است. ترکیب دی اکسید کربن موجود در دود خودروها و کارخانه ها با باران، اسید ضعیفی تولید می کند که در درازمدت می تواند به همه چیز از جمله سنگ ها آسیب برساند.

دیدگاهتان را بنویسید