طراحی نمای ساختمان – راد استون

۰۶ شهريور ۱۳۹۸ – ۱۸:۰۱ اجتماعی تهران نظرات – اخبار اجتماعی – به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم، محسن هاشمی رفسنجانی رئیس شورای شهر تهران در نخستین نشست فصلی کمیته های نمای مناطق که عصر امروز با حضور معاون معماری و شهرسازی شهردار تهران و جمعی دیگر از اعضای شورایشهر و مدیران شهری برگزار شد، اظهار کرد: موضوع نما در ساختمان مسئله ای است که از چند جهت اهمیت دارد؛ نخست از جهت زیبایی ساختمان و منظر آن که کارکرد اصلی نمای ساختمان به شمار میآید.

به طور واضح ضخامت فیلم رنگ نمای ساختمان در حالت های مرطوب و خشک با یکدیگر تفاوت دارد. نمای سنگی ساختمان انواع مختلفی دارد که در این مقاله قصد داریم به کاربردهای آنها نیز بپردازیم تا شما سازنده و مالک ساختمان ، ویلا، آپارتمان و … پس از آماده سازی کامل رنگ نمای ساختمان آکریلیک از نوع پایه آب شما دیگر زمان زیادی در اختیار ندارید که بتوانید عمر مفید یا pot life را برای این نوع رنگ تعریف کنید.

پس برای کم کردن هزینه ها از مصالح بی کیفیت استفاده نکنید. حلال رنگ نمای ساختمان آکریلیک آب است و دقیقا همین سیال باعث افزایش حجم و ضخامت رنگ می شود و پس از آنکه از رنگ در گذر مدت معین تبخیر شد ضخامت فیلم موجود کاهش می یاید. بازسازی نمای ساختمان یکی از کارهای مهمیه که میتونه باعث زیبایی ساختمان قدیمی بشه. علاوه بر این، متراژ یکی دیگر از مواردی محسوب میشود که در هزینه طراحی نمای ساختمان، نقش دارد.

این شرایط برای نگهداری دیگر انواع رنگ آکریلیک پایه آب مانند رنگ ترافیکی که جزو پر کاربردترین پوشش های رنگی آکریلیک که بر مبنای حلال آب می باشند نیز صدق می کند. موقعیت جغرافیایی و بافت شهری می تواند تاثیر بسیاری در انتخاب طرح و ساخت نمای بیرونی ساختمان های ویلایی داشته باشد.

دیدگاهتان را بنویسید