فولکسواگن پلتفرم خودروی خودران هواوی را به قیمت ۱٫۶ میلیارد دلار خریداری میکند – زومیت

این خودرو در واقع یک سواری هیبریدی لوکس است که هم با سوخت و هم با باتری کار میکند. محل قرارگرفتن انگشت در هر هشت خودکار موجود در بستهی پیش روی شما، با روکشی لاستیکی پوشانده شده است. ارسال دیدگاه نامرتبط با هر پست مجاز نیست. لطفا پرسشهای نامرتبط با هر پست را در سایت جواب ۲۴ مطرح کنید.3. لطفا در هنگام پاسخ دادن به سوالات از به کارگیری الفاظ و جملاتی تحقیرآمیز که باعث دلسردی کاربر سوال کننده شود خودداری کنید. سیستم به صورت خودکار پس از خرید صندلی های دیگر کوپه را برای شما ذخیره می کند. ظاهراً فولکس واگن متوجه پیشرفت چینیها در این حوزه شده و تصمیم گرفته است تا مذاکرات خود را برای خرید فناوریهای خودروهای الکتریکی خودران هواوی، ادامه دهد.

گفته میشود هدف نهایی فولکس واگن، دستیابی به فناوریهایی در زمینهی خودروهای الکتریکی خودران است که آنها را در اختیار نداشته یا نمیتواند بهراحتی توسعه دهد. رواننویسها ابزاری پرکاربرد برای نوشتن و طراحی هستند که استفاده از آنها دردسرهای خودش را دارد. با فشردن دکمهای که در انتهای بدنه خودکار تعبیه شده است، مغزی بیرون آمده و قابل استفاده و نگارش است.

متن این پیامک ها که حاوی اطلاعات مربوط به زمان وقت و مشخصات مرکز می باشد، توسط سیستم و با توجه به اوقات تعیین شده در بخش ” رزرو وقت ” ایجاد می گردد. همچنین در صورت تکرار در نقض قوانین سایت، به صلاحدید زومیت، حساب کاربری کاربر خاطی مسدود خواهد شد.در صورت مشاهدهی تاپیک ها و پست های توهین آمیز یا خلاف قوانین از بحث کردن و پاسخ دادن به آنها جدا خودداری کرده و صرفا موضوع را از طریق آیکون گزارش به اطلاع ما برسانید. قوانین و مقررات ارسال دیدگاه در زومیت را مطالعه کرده و آنها را میپذیرم.

تنظیم کرده و پیامهای خود را از طریق کانالهای مختلف دریافت کنید. هواوی بهتازگی از اولین وسیلهی نقلیهی مبتنی بر پلتفرم HarmonyOS خود رونمایی کرده است و فولکس واگن قصد دارد این واحد را به تأمینکنندهی سطح یک راهکارهای رانندگی خودکار برای خودروهای برقی خود تبدیل کند.به گزارش نوتبوکچک، وقتی صحبت از رانندگی خودکار به میان آید، تعدادی از شرکتهای چینی اکنون ادعا میکنند که از مدتی قبل سیستمهایی را توسعه دادهاند که عملکردی بهتر از کیت FSD تسلا ارائه میدهند. اگر چانهزنیهای بین دو شرکت موفقیتآمیز باشد، انتظار میرود واحد رانندگی خودکار هواوی، به تآمینکنندهی سطح اول فولکس واگن تبدیل شود.

دیدگاهتان را بنویسید