قیمت و خرید انواع نمای ساختمان آذران

یکی بودن گروه طراحی و اجرای نمای ساختمان موجب میشود تا درصد خطا کاهش یابد و کیفیت اجرا به شکل چشمگیری افزایش یابد. ۱- قوس ها به شکل گرد و عریض اجرا می شوند . ۲- ستون های استفاده شده به شیوه های دوریک ، یونیک و قرنتی اجرا می شوند . طراحی نمای آجری به دلیل بالا بودن تنوع آجرها بسیار متنوع است و یک معمار با توجه به سلیقه خود می تواند زیباترین طرح را اجرا کند. دوباره مد شده و بسیاری از افراد این طرح ها استفاده کنند.

اینگونه نماها بخاطر معماری تقریبا پیچیده و مصالح ساختمانی گران قیمت مانند سنگ های طبیعی مرمر، گرانیت و ترواورتن به گونه ایی در تصور عموم مخصوص ساختمان های لوکس و طبقه مرفه جامعه است در صورتی که اینگونه طرح ها در بسیاری از ساختمان ها و آپارتمان های امروزی کم و بیش استفاده می شود. از صابون و سایر شوینده های خانگی نباید در تمیز کردن بر پایه آب استفاده شود زیرا می تواند بقایای قابل مشاهده ای روی سنگ تراشی باقی بگذارد. همچنین مختصصان و طراحان مجموعه اکت نیز پاسخگوی سوالات شما هستید و جهت ارتباط با آن ها کافی است بر روی این لینک کلیک کنید.

بهمین دلیل مقاله ای با این موضوع تهیه نمودیم و تلاش ما بر این بود تا انواع نماها با مصالح مختلف را به عنوان نمونه تهیه کنیم. در واقع سعی کنید کار را به کاردان بسپارید تا کاری تمیز برایتان انجام دهد. استفاده از شیشه بعنوان سیستم پوشش دهنده نمای ساختمان موجب می شود تا نور کافی به ساختمان وارد شود. استفاده از پنجره یکسره جهت باکس راه پله ممنوع است. تصویر 7 (سمت راست): رواج گسترده استفاده از صفحات آلومینیومی مات و براق جهت نماسازی ساختمان با کاربردهای متفاوت در سالهای اخیر (1380-1385) تصویر بالا نماسازی توسعه مرکز طبی کودکان انتهای بلوار کشاورز را نشان می دهد.

دلیل اول گسترده شدن استفاده از سنگ ترورتن و کشف معادن متعدد آن است. نکته مهم دیگری که به ارزان شدن نمای ساختمان کمک میکند استفاده نکردن از مصالح وارداتی است. کارفرمایان حرفهای و باتجربه میدانند که برای دست یافتن به نمای ساختمان زیبا ماندگار و ایمن، طراحی و اجرای ساختمان را به یک گروه مهندسی بسپارند.

دیدگاهتان را بنویسید