قیمت چراغ نورپردازی نما و ساختمان

در این ساختمان ها طراحی های متفاوتی با سبک های مختلف می توان انجام داد که به ظاهر ساختمان زیبایی بیشتری ببخشند و ارزش خانه را چند برابر کنند. به گزارش ایرنا، قرار است برترین این ساختمان ها در گروههای مختلف و در قالب طرح جامع جایزه ساختمان برتر سال شهرداری تهران معرفی شوند. امروزه استفاده از سنگ تراورتن به دلیل داشتن تنوع طرح و رنگ توانسته در نمای ساختمان های یک طبقه و چند طبقه بیشتر دیده می شود ، در نمای ساختمان ویلای بیشتر از سبک نمای رومی استفاده می شود که این ترند نشان دهنده یک نمای ساختمان مدرن است .

در اینجا کافی است از طراح ساختمان خود بخواهید چند حجم یا پرسپکتیو مختلف از ساختمان شما ترسیم کند. نمای رومی بر مبنای پوشش تمام و یا بخش اعظمی از نمای ساختمان با سنگ تراورتن ایجاد شده است نمای رومی به خاطر معماری تقریباً پیچیده و استفاده از سنگ های مختلف تراورتن به گونه ای در تصور عموم، مخصوص ساختمان طبقه مرفه جامعه نقش یافته لذا طراحی به سبک نمای رومی مورد استقبال ویژه ای قرار گرفته است. رتبه دوم محبوبیت در میان انواع سنگ نما ها، متعلق به سنگ نمای گرانیت است. نمای گرانیت چیست ؟

نمای رومی چیست ؟ اگر طرفدار طرحهای جذاب و اصیل هستید، طراحی نمای ساختمان با سنگ و آجر را امتحام کنید. لایه عایقی این نوع نما با استفاده از فوم پلی استایرن منبسط شده و پشم معدنی تشکیل شده است که این عایق یکی از عوامل مهم در ایجاد حفاظ سرمایشی و گرمایشی دارد و تکمیل کننده نهایی این نوع نما می تواند پوششی از چوب ، آجر لعابدار ، فلز و اندود باشد . و در عین حال ساده و به دور از پیچیدگی است و بیشتر کامپوزیت – سرامیک – آجر – چوب و ترمووود به کار برده می شود.

از سنگ مرمریت بیشتر در پوشش نمای داخلی ساختمان استفاده می شود. آهن کشی نمای ساختمان امری بسیار ضروری و مهم در حوزه ساختمان سازی است که مزایا و اصول خود را دارد. نام دیگر این سنگ سنگ خارا است اما در صنعت سنگ و ساختمان، بیشتر با عنوان گرانیت شناخته می شود. به عبارت دیگر نما همزمان با کلیه اجزاء خلق می شود مانند تشکیل یک نوزاد که در ابتدا کلیه اجزاء را در خود دارد. از این رو نمای این قسمت پر اهمیت است و مصالح مورد استفاده در این قسمت باید نسبت به بقیه ساختمان با دوامتر و مستحکم تر باشد تا عابر در نگاه به نمای ساختمان احساس ثبات کند.

دیدگاهتان را بنویسید