ماجرای فیلم جدید “ناهار خوردی” رئیسی چیست ؟

روزنامه همشهری در مطلبی به بازتاب گفتگوی رئیسی با کارمند ریاستجمهوری که تحت عنوان «ناهار خوردی» معروف شده واکنش متفاوتی نشان داد و از آن دفاع کرد. با این حال با توجه به اینکه این شخص در حال بیان مطالبات خودش نیست و صرفاً در حال بیان مشکلات دیگران است و احتمالاً خودش گلایه خاصی را از وضعیت خود مطرح نکرده است میتوان احتمال داد که پرسش ناهار خوردید رئیسی دچار حاشیههایی بیش از آنچه لازم بوده شده است و این به خاطر سابقه ویدیوهای قبلی، چیز چندان عجیبی نیست. البته این فیلم به صورت منقطع پخش شده است و ممکن است رئیس جمهور در ابتدای گفتوگو مطالب دیگری را بیان کرده باشد.

البته از همان ابتدا رسانههای خارجی اصل ماجرا را وارونه روایت کردند؛ گویی رئیسی در پاسخ به گلایههای یک تولیدکننده چنین گفته است. البته از همان ابتدا رسانه های خارجی اصل ماجرا را وارونه روایت کردند؛ گوئی رئیسی در پاسخ به گلایه های یک تولید کننده چنین گفته است. به جامعه خود نگاه کنیم چرا افراد بیشتر به دنبال اخبار ناگوارند و هر رسانه که در این میدان، جعلیترین روایت را با شیوههایی پرکشش منتشر کند، انگار گوی سبقت را از دیگران ربوده است. ممکن است این پرسش پیش آید که چرا برخی تلاش میکنند در مورد اقدامات رئیس دولت سیزدهم، حاشیهسازی کرده و حواشی را از متن قویتر جلوه دهند و برای این کار از همه تکنیکهای روانشناختی و رسانهای بهره میگیرند.

ممکن است بگوئیم بخاطر برخی خطاهای لسانی رئیس جمهور. به گزارش مشرق، محسن مهدیان فعال رسانهای در کانال تلگرامی خود نوشت: مدتی است گفت وگوی رئیسی با کارمند ریاست جمهوری بهانه استهزا در برخی رسانه ها شده است. 🔹پس از سوال رئیس جمهور از یکی از نیروهای مرکز ارتباطات مردمی استانداری گیلان در هفتههای اخیر مسئله “ناهار خوردی” با شوخی کاربران فضای مجازی مواجه شده است 🔹امروز فیلمی دیگر از رئیس جمهور درباره “ناهار خوردن” منتشر شده که مربوط جریان سفر رئیسی به روستاهای کهگیلویه و بویراحمد در مهرماه است و عملا فیلمی قدیمی است.

ماجرای فیلم جدید “ناهار خوردی” رئیسی چیست؟ رمز ناهار خوردی و مواردی شبیه به این در احساس خطر دشمن از “محبوبیت” است. با این حال باز هم اینکه در انتهای این مطالبات مهم بحث ناهار خوردن مطرح شود کمی عجیب است. این فیلم بلافاصله به سوژه شبکه های اجتماعی تبدیل شد و بسیاری از افراد نهار خوردن یا ناهار نخوردن اپراتور را امری بی ربط به دغدغه های شخص مطالبه کننده دانستند.

دیدگاهتان را بنویسید