مجموعه عکس های نمای ساختمان مدرن و جدید

به گزارش وقت صبح به نقل از همشهری، ساختمان قدیمی محل تجمع معتادها شده است. ساختمان قدیمی آجری که آثاری از نمای زیبای گذشته هنوز روی سردر و پنجرههای آن دیده میشود؛ شکلی شبیه صدف و یک پنجره دایرهای. درون تاریکی شعلههایی روشن است و نور به دیوارهای قدیمی قصر دراکولا میتابد. کوچه امیر مهرداد را به سمت پایین میرویم، کمی مانده به کوچه رازی میشود ساختمان دراکولا را دید. قصر دراکولا در کوهستانهای دوردست تاریک نیست؛ اینجاست؛ درست در قلب تهران؛ در یکی از کوچههای فرعی بین خیابانهای انقلاب و جمهوری.

آقا ابراهیم، نگهبان یکی از ساختمانهای تجاری اینجاست. در مغازههای خیابانهای لبافینژاد و فلسطین انوع پوشاک زنانه را میتوان دید؛ از لباس عروس تا پیراهنهای نخی خانگی. خیابان ولیعصر در فاصله بین جمهوری و انقلاب، پر از فروشگاههای لباس است. پلیس و نیروهای شهربان در چهارراه ولیعصر مستقر هستند. از شلوغترین چهارراه شهر به سمت جنوب میرویم. در موج ششم کرونا و اومیکرون، بعضی از فروشندگان و مشتریان ماسک زدهاند. کارشناسان این مجموعه آماده ارائه خدمات و مشاوره به مشتریان گرامی در زمینه خرید درب شیشه ای اتوماتیک و کرکره برقی اتوماتیک می باشند.

معماری نمای مدرن سبکی که مینیمالیسم را نیز در بر می گیرد. اما امروزه به کمکِ تکنولوژیِ مدرن دیگر شیشه ها نمی شکنند! در ادامه ضمن معرفی انواع نمای ساختمان، تصاویر زیبا و مدل های شیک و جدید نمای بیرونی چند ساختمان مدرن را مشاهده می فرمایید. این شرکت تامین کننده و تولید کننده انواع درب اتوماتیک شیشه ای، کرکره برقی اتوماتیک، کرکره مغازه و پارکینگ، موتور کرکره برقی و سایر لوازم و تجهیزات این نوع درب ها می باشد.

خواص کامپوزیتها در مجموع از هرکدام از اجزاء تشکیل دهنده آن ها بهتر است و اجزاء مختلف، کارایی یکدیگر را بهبود میبخشند. نمای ساختمان ها جزء اصلی ساختمان بوده که چون نمود خارجی هر بنا می باشد و به سبب این که سازنده ی بدنه شهری بوده و در واقع بستر کالبدی شکل دهنده به تصویر ذهنی شهروندان از محیطی است که در آن قرار گرفته اند اهمیت می یابد. با روش های مختلفی می توان مقاومت سازه را در برابر حریق بالا برد.

دیدگاهتان را بنویسید