محصولات عایق رطوبتی نانو

این مصالح در برابر نور خورشید تغییر رنگ نمی دهند،در نتیجه رنگ ثابت. نماهاي آجر بر حسب جنس و رنگ خود باعث دفع و انعکاس گرما در فصل تابستان و جذب انرژي خورشيدی و گرم شدن ساختمان در فصل زمستان مي شوند. نماهاي آجر علاوه بر زيبايي، تنوع و ثبات رنگ، به دليل ضريب انتقال حرارت پايين آجر، نقش يک عايق حرارتی و برودتی را براي ساختمان ايفا می کنند و درنتيجه از هدر رفتن انرژي توسط سيستم گرمايشی و سرمايشی ساختمان جلوگيری می کنند. اما این نما باید به گونه ای طراحی شود که صرفا یک صفحه دو بعدی فاقد ارزش بصری نباشد، طراحی نمای ساختمان به عنوان اولین عنصر تاثیر گذار بر مخاطب باید فکر شده و طبق اصول طراحی شود.

برای نماهای کامپوزیت هم نکته مهم اجرایی به این صورت است که پس از انجام آهن کشی فولادی، قطعات آلومینیومی مورد نیاز نما بایستی با پیچ و مهره به نبشی ها متصل شوند و بعد از آن قطعات دیگر نمای کامپوزیت که مخصوص نازک کاری هستند به آنها یعنی قطعات آلومینیومی وصل می گردند. در اصل آغاز ریزش سنگ از نمای ساختمان دلالت بر این قضیه دارد که هر لحظه ممکن است سنگ از نقاط مختلف نما به پایین ارتفاعات پرتاب شود پس در اجرای عملیات مهم سفت و محکم ساختن جایگاه سنگهای نمای ساختمانی با پیچ و رولپلاک فرصت را از دسن ندهید.

نمای هر ساختمان موثر در مجموعه شهری است که در آن حضور دارد و این تاثیر را در بدنه خیابانها یا میدانها که در آن قرار گرفته است می گذارد. به هر حال ممکن است قسمتی از نما به هر علت خراب شود یا حتی بریزد، باید دقت کرد که نمای ملک بعد از ریزش به چه صورت قابل تعمیر است. در این مطلب از سایت آبستا سازه به بررسی انواع نمای ساختمان میپردازیم و در پایان نیز فایل (ppt) پاورپوینت کامل و زیبا نما ساختمان را میتوانید دانلود نمایید. شما می توانید برای نورپردازی نمای ساختمان با پروژکتور دست ساز به همین لینک مراجعه نمایید و از پروژکتورهای دست ساز لایت هوم استفاده کنید.

معماری مدرن یک سبک جهانی است که با توجه به انقلاب صنعتی و افزایش سرعت ساخت و ساز به وجود آمد و طرفداران زیادی در طی سال های متمادی پیدا کرد. نمای سنگی سالیان سال ماندگار است و در برابر عوامل مختلف نظیر باد، باران، برف، نور خورشید و گرد و غبار مقاوم می باشد. در برابر مقاومت و آتش سوزی از مقاومت بالایی برخوردار است. 2. با استفاده از عایق نانو، سطوح مختلف در برابر اشعه UV محافظت می شوند. نمای بیرونی ساختمان اگر دارای طراحی مناسب و ایده آل باشد،علاوه بر تاثیر بسیار مثبت در قیمت و ارزش ساختمان بر روی ساکنین ساختمان نیز تاثیرات مثبت فراوانی می گذارد.

دیدگاهتان را بنویسید