نمای بیرونی ساختمان های مدرن برتر دنیا

بنابراین بهتر است برای تنوع در نما از یک یا دو عنصر شاخص استفاده کنید و از استفاده عناصر زیاد و شلوغی نما بپرهیزید. در عین متفاوت و برجسته بودن، عنصر شاخص باید با فرم کلی نما هماهنگ باشد. یکی از قسمتهای نما بایستی به عنوان نقطه عطف آن در نظر گرفتهشود؛ بهتر است نما به صورتی طراحی شود که تا آن شاخص در مرکز توجه قرار گیرد. این نمای مدرن یکی از انواع نمای ساختمان ویلایی و جزء زیباترین نماها است.ریتم های افقی و عمودی به همراه متریال های مختلف از جنس سنگ و آجر که در آن بکار رفته ویو فوق العاده ای به آن داده; و چشم هر بیننده ای را تسخیر خود می کند.پلان و نمای ساختمان را کلیک کنید تا جرئیات بیشتر درباره محصول را ببینید.

این نماها با توجه به طراحی قابل کنترل می تواند زیبایی خاصی به نمایی بیرونی بدهد. از این رو ، ریتم می تواند به عنوان تکرار عناصری مانند خطوط، اشکال، فرم ها یا رنگ ها بصورت سازمانیافته و منظم بیان شود. با توجه به اینکه فایبر سمنت برد در طرح های متفاوت مانند طرح چوبی، آجری و…

مدتها است که نماهای آجری یکی از مشهورترین روشهای ایجاد نما و یک انتخاب عالی برای ایجاد زیبایی هستند. یکی از نماهایی که از زمان های خیلی دور مورد استفاده قرار گرفته است، نمای آجری می باشد. کاهش زمان آتش گرفتن که آن کاهش رطوبت و صمغ موجود در چوب خواهد بود.

از طرفی نزدیک به 20% از بهای یک ساختمان در گرو جذابیت یا عدم جذابیت نمای آن است. مصالح یا متریالی برای طراحی نمای ساختمان مناسب است که علاوه بر زیبایی از دوام مناسبی برخوردار باشد و همینطور با شخصیت ساکنان خانه در هماهنگی باشند. کنیتکس خاصیت ضد آب داشته و از این رو برای استفاده در نمای بیرونی بسیار مناسب می باشد. یکی دیگر از دغدغههای طراحی نما، انتخاب رنگ مناسب است. اگر دقت کرده باشید امروزه برای طراحی نمای بیرونی از ترکیب دو یا چند نوع رنگ و طرح و مصالح استفاده می شود.طرح های افقی و عمودی به صورت منظم و یا بینظم نوعی زیبایی در این بخش ایجاد می کند.

دیدگاهتان را بنویسید