نمای ساختمان ال اس اف – تکنواِو TeknoEv

3- نمای ترمو وود یا همان چوب برای نمای مدرن کاربردی است. نمای خارجی پی وی سی ساختمان در انواع طرح ها، رنگ ها و مدل های مختلف وجود دارد که این امر موجب شده تا نمای پی وی سی ساختمان با توجه به سلیقه و همینطور کاربردی که دارید انتخاب و استفاده شود. علاوه بر ویژگی زیبایی، از مزایا و کاربردهای دیگر برخوردار است که موجب پرکاربردتر شدن این نوع نمای خارجی ساختمان شده است.

یکی از ارکان های اساسی در ساختمان سازی، نمای آن می باشد. قیمت نمای ساختمان: یکی از شاخصههای بسیار مهم در انتخاب نما، قیمت تمام شده آن است. 2- بهره گیری از گیاهان در نمای ساختمان در زندگی شهری چندان رایج نمی باشد. یکی دیگر از محصولات پی وی سی مورد استفاده در صنعت ساختمان سازی، استفاده از نمای پی وی سی برای نمای خارجی ساختمان می باشد. برای اینکه به نمای ساختمان خود زیبایی خاصی ببخشید، می توانید از شیشه استفاده کنید. نمای ساختمان به سازه و همینطور ساکنان آن اعتباری بخشیده و علاوه بر آن در زیبایی شهر نقش اساسی را ایفا می کند.

پس داشتن زیبایی و مقاومت از موارد مهم نمای ساختمان ها می باشد که باید در طراحی آن نهایت نوآوری و خلاقیت را به کار برد. پنل های پی وی سی مورد استفاده برای نمای خارجی ساختمان در مقابل اشعه UV مقاومت قابل توجهی داشته و جایگزین بسیار مناسبی برای ورق کامپوزیت، ترموود و همینطور مصالح سنتی است.

خرید، اجرا و نصب سیستم پوشش دهنده نمای خارجی ساختمان در انواع نمای سیمانی، نمای پی وی سی (PVC) نورتم، رومی، سنگ با بهترین متریال و قیمت مناسب را می توانید با شرکت آذران فضانما تجربه کنید. استفاده از شیشه بعنوان سیستم پوشش دهنده نمای ساختمان موجب می شود تا نور کافی به ساختمان وارد شود. بهتر است یک ساختمان علاوه بر منحصر به فرد بودن با همسایگی هایش نیز هماهنگی داشته باشد و خطوط و متریال هایی از نماهای آن منطقه در طراحی نما دیده شود. سبک بودن مصالح : متریال های متعددی نظیر سنگ ، چوب ، شیشه و ورق کامپوزیت در ساخت نما کاربرد دارد که از میان آنها ورق های کامپوزیت بسیار سبک می باشد .

دیدگاهتان را بنویسید