نمای ساختمان با برترین کیفیت در ایران و خاورمیانه + بهترین قیمت-بهینا نما

بایرامیکس مخلوطی از دانه های گرانیتی ، مرمر سرامیزه با تنوع رنگ و دانه بندی های متفاوت و همچنین رزین های طبیعی و مصنوعی و افزودنی های دیگر می باشد که به صورت ملات بر روی متریالهای متعدد نظیر سنگ ، سیمان ، فلز ، شیشه و پلاستیک قابل پیاده سازی می باشد و پس از خشک شدن حالتی تزیینی به خود می گیرند . ما بهترین مدل های روز طراحی نمای ساختمان را برای شما آماده کرده ایم که دیگر نیازی به صرف هزینه گزاف برای طراحی نمای ساختمان خود نباشد.

به کارگیری مصالح در نماهای ساختمانی به عواملی از جمله اقلیم وشرایط آب و هوایی منطقه، فرهنگ مردم،مصالح بومی منطقه و غیره وابسته است.ما برای انتخاب مصالح یک نمای ساختمان از مصالح به روز و متناسب با معماری ساختمان استفاده می کنیم.همچنین در انتخاب مصالح برای نمای ساختمان باید به یکپارچگی و تاثیر مصالح در کنار هم توجه می شود.

3. وقتی صحبت از محوطه سازی می شود، منظور انتخاب گلدان ها و گیاهانی است که با سبک خانه شما تناسب بیشتری دارند. در واقع این که نمای یک ساختمان چگونه ساخته شود، بر روند ساخت بقیه اجزای ساختمان تاثیر گذار است.در گذشته، نمای ساختمان بیشتر به عنوان یه محافظ برای ساختمان ها استفاده میشد ، اما با گذشت زمان در طراحی نما بیش از پیش به زیبایی آن توجه شد، به طوری که طراحی نمای یک ساختمان مرحله مهمتری نسبت به ساخت بدنه ی ساختمان میباشد. از اواخر قرن نوزدهم عملکرد معماران نسبت به خانه های مسکونی تغییر کرد و با الگو گرفتن از اروپایی ها، در حاشیه خیابان های ساخت جدید ساختمان های برون گرا شکل گرفت.

این ساختمان که عمدتا در ساختمانهای مدنی یا آپارتمانهای مسکونی مورد استفاده قرار می گیرد ، تنها عیب ندارد که در سطح ساختاری قابل تنظیم نیست ، زیرا در ساختارهایی قرار می گیرد که دارای اشکال اساسی هستند. نمای ساختمان از یک نوع ماده مانند سنگ تراورتن است یا ترکیبی مانند آلومینیوم یا سنگ؟ جهت طراحی نمای ویلا از ترکیب دو یا چند رنگ, طرح و مصالح مختلف استفاده می شود.

دیدگاهتان را بنویسید