نمای ساختمان – نمای مدرن ساختمان-فروش تجهیزات نمای ساختمان-شرکت ساختمانی تجهیزنما

طراحی نمای کلاسیک با استفاده از سنگ تراورتن را در تصویر بالا مشاهده می کنید . در تصویر بالا طراحی ساختمان به سبک مدرن را مشاهده می کنید . نمای مدرن طرحی متفاوت و زیبا در ساختمان ایجاد می کند. ۳. با فضاسازی سعی در ایجاد عمق و بعد می شود. در بدنه نما از سنگ تراورتن استفاده شده است. البته یکی از نقاط ضعف آن امکان شوره زدن نما است. همانطور که می دانید متریال پی وی سی (PVC) یکی از مصالح نو ظهور این روزهای صنعت ساختمان سازی و همینطور بهترین متریال برای نمای ساختمان بوده که جایگزین مناسبی برای مصالح سنتی است.

از عوامل مهم انتخاب و طراحی نمای بیرونی ساختمان، انتخاب رنگ، طرح نما و مصالح است. همچنین این ورق ها در مقابل خوردگی ناشی از آب و هوا و باران های اسیدی کاملاً مقاوم می باشند و عوامل جوی هیچ گونه تأثیری بر زیبائی و کیفیت نما نخواهد گذاشت. کامپوزیت ترکیبی از دو یا چند ماده گوناگون بوده و کیفیت آن بهمراتب بالاتر از مواد اولیه به کار رفته در ساخت آن است. استفاده از سنگ تراورتن در طراحی نمای کلاسیک را در تصویر بالا مشاهده می کنید. استفاده از سنگ های سفید و کرم برای نمای رومی فوق العاده زیبا بوده و نمونه های متعددی از آنها را در اطرافمان مشاهده می کنیم.

این کامپوزیتها عایق صوتی و حرارتی به شمار میروند و به دلیل مقاومت در برابر رطوبت قابلیت شستشو دارند. این آیتم در کنار جذابیت و زیبایی که در نماسازی به همراه میآورد، به عنوان یک پوشش و عایق محکم در برابر شرایط محیطی مانند سرما و گرما، رطوبت و… علاوه بر مورد نام برده شده بالا پنل های پی وی سی در برابر رطوبت و پوسیدگی حاصل از شرایط جوی سخت و دشوار، بسیار مقاوم هستند. نصب پنل های پی وی سی بسیار آسان و بدون دردسر می باشد. نمای خارجی پی وی سی ساختمان در انواع طرح ها، رنگ ها و مدل های مختلف وجود دارد که این امر موجب شده تا نمای پی وی سی ساختمان با توجه به سلیقه و همینطور کاربردی که دارید انتخاب و استفاده شود.

انواع نمای ساختمان در منازل مسکونی، به سبک های مختلفی تقسیم می شود. البته اکثر تصاویر تهیه شده از نمای ساختمان ها به سبک کلاسیک هستند و تعدادی نیز به سبک مدرن انتخاب شده اند . از نمای کامپوزیت بیشتر در ساخت و سازهای مدرن استفاده میشود. در این بخش قصد داریم مجموعه ای از ۲۰ مدل طراحی نمای ساختمان ۳ تا ۵ طبقه به سبک های مدرن و کلاسیک را معرفی نماییم.

دیدگاهتان را بنویسید