نمای فلزی ساختمان؛ معایب و مزایای آن؛ اصفهان آهن

کیفیت عایق های رطوبتی خریداری شده : یکی از موارد مهم در خرید محصولات آب بندی اطمینان از کیفیت محصول تولید شده می باشد. عایق های رطوبتی نانو جایگزین برای ایزوگام و قیر می باشند؛ برخلاف آنها لایه ای بر روی مصالح به وجود نمی آورند بلکه جذب مواد روی سطح پشت بام می شود در نتیجه هیچ اثری از خود برجای نمی گذارد و هیچ وزن اضافه ای نیز بر پشت بام تحمیل نمی کنند. 10. عایق های نانو وزن زیادی ندارند و موجب سنگینی در پشت بام نمی شوند. برای اجرای عایق های رطوبتی نانو ابتدا باید از محکم بودن هر سطحی که قرار است عایق ها بر روی آن اجرا شوند مطمئن شوید.

آب بندی نما با مواد نانو باعث جلوگیری از خروج گرما در زمستان و هوای خنک در تابستان می شود و به این طریق یک عایق رطوبتی نما برای ساختمان به وجود می آورد. در واقع عایق های رطوبتی پشت بام مناسب ترین عایق جایگزین ایزوگام می باشند. دیوار های جدیدی که اخیراً در سازه ها استفاده می شود کمک زیادی به عایق حرارتی ساختمانها می کند اما موادی که در نمای ساختمان ها مورد استفاده قرار می گیرد می تواند تاثیر زیادی در کاهش مصرف انرژی داشته باشد. آیا پروژه شما با توان مالی کارفرما رنگ و بوی اجرایی می گیرد ؟

شما می توانید با ترکیبی از ابزار مدل سازی، سطحی و مشبک، مدل های واقع گرایانه ای را از نما ایجاد کنید. با مواد نانو هر نوع پشت بامی را بدون تخریب می توانید عایق کنید. با استفاده از عایق نانو دیگر نیازی به استفاده از روش های سنتی مثل ایزوگام و قیر ندارید. خیلی جالبه اگر برای آب بندی پشت بام نیازی به تخریب نداشته باشید!

اگر سطح زیر کار سنگ موزائیک یا شیشه است نباید لق بزند و باید در جای خود سفت و محکم باشد سپس باید سطح مورد نظر را از هرگونه آلودگی پاک کنید اگر بر روی پشت بام آشغال و آلودگی یا گرد و خاک وجود دارد، باید به خوبی تمیز شود اگر بر روی نما شوره یا کثیفی قرار دارد به خوبی باید پاک شود. شما میتوانید نمای ساختمان یک طبقه خود را به صورت تکرنگ طراحی کنید؛ یا برای طراحی نمای خارجی ساختمان از ترکیب چند رنگ که با یکدیگر همخوانی دارند، استفاده کنید.

دیدگاهتان را بنویسید