چرا هشتگ «نهار خوردی» سوژه شد؟

ویدئویی از گفتگوی سید ابراهیم رئیسی با یک کارآفرین در حاشیه سفر استانی به گیلان در شبکههای اجتماعی منتشر شده که وی در پاسخ به بیان دغدغهها و مشکلات یک تولیدکننده میگوید: ناهار دادن به شما؟ آیتالله سید ابراهیم رئیسی رئیس جمهور، ظهر امروز شنبه در ضیافت ناهار امامعلی رحمان رئیس جمهور تاجیکستان که به افتخار او برگزار شده بود، حضور یافت. اقتصادنیوز: حساسیت نسبت به گفتن کلمه «ناهار» از سوی رییس جمهور باعث شد فیلم دیگری از ایشان در فضای مجازی به صورت گسترده دست به دست شود که در مورد ناهار خوردن صحبت میکند! امروز در عصر جامعه شبکهای، رسانه که شامل شبکههای اجتماعی، فضای مجازی و فعالان این عرصه و مولفههای بسیار دیگری نیز است، جایگاه بلامنازعی در معادلات مهم جهانی و کشورها کسب کرده و از اساس زیست، تصمیمسازی و تصمیمگیری بدون توجه به نقش رسانه، دشوار است.

رئیسی در این چند ماه برخلاف رؤسای جمهور گذشته کمترین تنش و حاشیه و نفرت پراکنی را در فضای سیاسی کشور داشته است. فارس پلاس؛ شبکههای اجتماعی: محسن مهدیان در یادداشتی در کانال شخصی خود نوشت: مدتی است گفت وگوی رئیسی با کارمند ریاست جمهوری بهانه استهزا در برخی رسانه ها شده است. به گزارش مشرق، محسن مهدیان فعال رسانهای در کانال تلگرامی خود نوشت: مدتی است گفت وگوی رئیسی با کارمند ریاست جمهوری بهانه استهزا در برخی رسانه ها شده است.

محسن مهدیان مدیر عامل موسسه “همشهری” در این روزنامه نوشت: مدتی است گفتوگوی رئیسی با کارمند ریاستجمهوری بهانه استهزا در برخی رسانهها شده است. ببینید | سوال عجیب رئیسی از یک منتقد بانکی: به شما ناهار دادن؟ آنها حقیقت را وارونه جلوه میدهند و تلاش میکنند با نشان دادن بخشی از واقعیت، دیدگاه خود را در قالبی پوشیده و مستتر درون گزارشها ارائه کنند. اختصاصی حکایت گیلان |فیلمی در شبکه های اجتماعی از سفر سید ابراهیم رئیسی به گیلان پخش شده که ظاهرا وی در پاسخ به بیان دغدغهها و مشکلات یک تولیدکننده میگوید: «ناهار دادن به شما؟ در این فیلم فردی که با رئیس جمهور صحبت می کند یکی از کارکنان مرکز رسیدگی به نامههای مردمی در رشت است که در حال ارائه گزارش کوتاه از کلیات نامه های مردمی به رئیسی است.

به گزارش بازیکوش سید ابراهیم رئیسی، ظاهرا در سفر استانی رئیس جمهور و همراهانش به استان گیلان، در دیدار با یک اپراتور مرکز ارتباطات مردمی (سامد) که در حال طرح مشکلات کارآفرینان و تولیدکنندگان است گلایههایی را مطرح می کند که ابراهیم رئیسی در پاسخ به او می پرسد: به شما ناهار دادند اینجا؟

دیدگاهتان را بنویسید