This Survey Is Based On Reports

او گفت: «تحریم های ضعیف نسبت به تصرف یک کشور یا بخش عظیمی از سرزمین های استراتژیک آن ناچیز و بیمعنی است. آمریکا همواره مهم ترین بازیگر پرونده هسته ای کره شمالی بوده و از زمان آغاز بحران در دهه 1990 میلادی، روند فشار و تحریم در عین مذاکره با هدف خلع سلاح کره شمالی را آغاز کرده است. ترامپ همچنین به تحریم های ضعیف بایدن به شدت انتقاد کرد. این بحران ها ادامه زندگی بشر بر روی کره زمین را به خطر انداخته و برای دولت ها ایجاد مسئولیت می کند. این یک رویداد بسیار غمانگیز برای جهان و برای کشور است، همچنین، مطمئناً، برای بسیاری از افرادی که در آن کشته خواهند شد.

او از عبارات مستقل و کمک کردن به حفظ صلح استفاده کرد. او آدمی است که میگوید من بخش بزرگی از اوکراین را مستقل اعلام میکنم. در چهارمین روز از عملیات نظامی روسیه علیه اوکراین، رئیسجمهور سابق آمریکا رهبران کشورهای غربی را احمق توصیف کرد. وزیر امور خارجه سابق آمریکا از رئیسجمهور کشورش خواست همکاری با روسیه برای توافق با ایران را قطع کند. شورشیان وحشیانه میتازند و برای نخستین بار در داخل ساختمان کنگره، پرچمی را در هوا میچرخانند که نماد نژادپرستی، دودستگی، نفاق و جنگ داخلی است؛ نمادی است که میخواهد آمریکا را نابود سازد و ما را از هم بپاشد.

ران دیسانتیس، یکی از رقبای احتمالی جمهوریخواهان در انتخابات ریاست جمهوری ۲۰۲۴، اخیرا برگزاری بزرگداشت سالگرد شورش کنگره را تلاشی برای «لکهدار کردن» حامیان ترامپ خواند. مهاجم منچستریونایتد در سال ۲۰۱۵ مبلغ ۱۸٫۵ میلیون دلار برای یک آپارتمان سه خوابه با چشمانداز پارک معروف نیویورک هزینه کرد و امیدوار بود از آن سود هنگفتی به جیب بزند اما در رسیدن به این هدف ناموفق بود. او همچنین به طور ضمنی به این موضوع اشاره کرد که از این فرصت برای انتقامگیری شخصی استفاده کرده و حتی از دور اول خود اقتدارگراتر خواهد بود.

این خیلی ناراحتکننده است.» او همچنین بایدن را مردی توصیف کرد که هیچ تصوری از کاری که انجام میدهد ندارد. به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری دانشجو، شرکت تحقیقاتی «ردفیلد و ویلتون استراتژیس» (Redfield & Wilton Strategies) که دفتر مرکزی آن در لندن قرار دارد، نتیجه یک نظرسنجی درباره میزان اقبال مردم آمریکا به جو بایدن و دونالد ترامپ را منتشر کرد.

دیدگاهتان را بنویسید