Written By: Behrouz Janipour , Ph.D

همان طور که می دانید رنگ های پایه آب زودتر از ترکیبات دارای حلال شیمیایی خشک می شوند و آن به دلیل سرعت تبخیر آب می باشد. همان طور که در اخبار و در مجامع عمومی به گوشتان خورده است، سالانه تعداد زیادی از روستانشینان کشورمان، به شهر های بزرگ تر مهاجرت کرده و در آن جا مسکن می گزینند که این باعث اهمیت مسکن شده است.

زمانی که قصد خرید خانه ای را دارید و به بازدید ساختمان های مختلف می روید به اولین چیزی که برای شما اهمیت دارد و به آن توجه می کنید نمای آن ساختمان است. اگر به هر دلیلی در پروژه ی خود گالن های اضافی از رنگ نمای ساختمان آکریلیک داشتید لازم است که آن ها را در یک شرایط مساعد محیطی نگهداری کنید. پوشش مجدد، نشان می دهد که رنگ به درجه ای از خشکی رسیده است که می توان لایه ی دوم را روی آن اعمال کرد و حالت آخر، پخت کامل رنگ نمای ساختمان آکریلیک نشان دهنده ی خشکی صد درصد رنگ است.

استفاده از شیشه بعنوان سیستم پوشش دهنده نمای ساختمان موجب می شود تا نور کافی به ساختمان وارد شود. شرکت رانا کیمیا فام به عنوان یک شرکت مطرح مفتخر است که بسیاری از پروژه های عظیم و ملی را از مرحله ی توزیع و ارائه ی محصولات رنگی تا مراحل پایانی و اتمام کار همراهی و پشتیبانی کرده است.

محدوده پایانی ساختمان باید معنای اتمام ساختمان را با خود داشته باشد و طبقه همکف ساختمان را با خود داشته باشد و طبقه همکف ساختمان باید مفهوم نشستن ساختمان بر زمین را برساند. این رشد و افزایش و گسترش شهر و شهر نشینی مشکلاتی را نیز به همراه داشته است که یکی از این مشکلات مربوط به ساختمان است. در مرحله اول طراحی نما بهتر است تمام قسمتها و المانهای بعدی از جمله بحث محوطه سازی اطراف ساختمان، بام سبز یا روف گاردن را متناسب با محیط اطراف ساختمان و نمای آن جایگذاری و در نظر گرفت.

دیدگاهتان را بنویسید